1. Bieg Czekoladowy w Poznaniu

Każdy z nas różnie planował spędzić wolną niedzielę, a w szczególności jak przypadała na 14 lutego! W naszym przypadku dzień zaczął się od wczesnej pobudki i wyjazdu do Poznania, gdzie odbył się długo wyczekiwany Bieg Czekoladowy.

BiegCzekoladowy PoznanSama nazwa biegu skłoniła naszych biegaczy do uczestnictwa w tej imprezie. Bieg na dystansie 5 km odbył się po Parku Cytadeli, na którym pojawiło się około 700 biegaczy. Na linii startu były osoby, które miały plany pobić swoje „życiówki”, a także takie, które chciało po prostu miło zacząć dzień i spróbować swoich sił. O godzinie 12 po wystrzale wystartowaliśmy za kolarzami, którzy prowadzili biegaczy. Mimo niskiej temperatury nikt raczej się nie zniechęcał, zapewne każdy z uczestników nie mógł doczekać się otrzymania wspaniałego medalu i gorącej czekolady oraz pysznych ciastek na mecie !Medal 1BiegCzekoladowy

NaStronke3Organizatorzy także zadbali o to, aby wszyscy mogli miło i aktywnie spędzić ten dzień! W biegu także miały szanse dzieci, które sprawdziły się na dystansie 300 m :)

Bieg był bardzo dobrze zorganizowany i w niesamowitej atmosferze ! Mogliśmy dowiedzieć się wielu informacji na temat czekolady, którą większość osób uwielbia, ale to już sprawa indywidualna. Połączenie wysiłku fizycznego z takimi słodkościami sprawiło, że endorfiny dały o sobie znać i przez długie godziny uśmiech nie znikał z twarzy :) Impreza trwała jeszcze po zakończeniu biegu jakiś czas, ale mimo to dalej człowiek był rozgrzany oczywiście dzięki czekoladzie i gorącej herbacie, której było pod dostatkiem.

Jak wszyscy dotarli na metę zaczęło się wręcza nagród zwycięzcom w poszczególnych kategoriach OPEN i wiekowych. Po wręczeniu nagród osobom, które pokazały granice swoich możliwości każdy z uczestników miał szanse, na wygraną w konkursie, a tylko poprzez wpisanie na losie swojego numeru startowego i wybranie poprawnej odpowiedzi na proste pytanie dotyczące czego uczestnicy mogą spodziewać się po ukończeniu biegu… Każdy z uczestników miał równe szanse, a było wiele znakomitych nagród, takich jak: suszarka do butów, a główną nagrodą 3 vouchery o wartości 1000 zł na rezonans magnetyczny całego ciała, a więc warto było zostać po biegu kilka minut!

Była to pierwsza edycja tak Czekoladowego Biegu ! Następna edycja za rok, a mamy nadzieję, że Ci którzy chcieli uczestniczyć w tym biegu zapiszą się szybko przy następnej okazji, ponieważ organizatorzy zapewniają więcej numerów startowych niż w tym roku! Polecamy chętnym o jak najszybsze zapisanie się na tą imprezę, ponieważ miejsca znikną zapewne w kilka godzin…

Na koniec wyniki uczestników naszego klubu:

Mateusz Banach : wynik 00:21:58, czas netto: 00:21:48, miejsce open:  70, miejsce M20: 25

Adrian Dąbrowski : wynik 00:23:41, czas netto: 00:23:33, miejsce open: 137, miejsce M17: 5

NaStronke

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz