Bieg Lwa

Bieg LwaRozgrywany od 5 lat Bieg Lwa w Tarnowie Podgórnym, od pierwszej edycji gromadzi na starcie doskonałych zawodników. Rywalizacja owocuje każdorazowo wyśmienitymi wynikami. Rekordy trasy autorstwa pań jak i panów to właśnie efekt kompletowania odpowiedniej stawki zapewniającej wysoki poziom sportowy. W niedzielę 21 maja 2017 punktualnie o godzinie 14:00 ruszył bieg. Zanim na trasie pojawili się dorośli startujący w półmaratonie i na dystansie 10 km, do rywalizacji przystąpiły dzieci i młodzież szkolna. Joanna Witkowska, Daniel Biniek, Maciej Ziętek i Andrzej Nowak to czwórka biegaczy z Rogozińskiego Klubu Biegacza, która w upalne popołudnie stanęła na starcie półmaratonu. Wszyscy ukończyli bieg. Gratulujemy!

Wyniki:
Maciej Ziętek 01:47:52
Andrzej Nowak 02:04:52
Daniel Biniek 02:07:18
Joanna Witkowska 02:11:53

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.