Bieg im. Tadeusza Zielińskiego – Trzcianka.

W Trzciance odbył się 34 Międzynarodowy Bieg poświęcony pamięci Tadeusza Zielińskiego. Bieg główny, na 10 km, poprzedziły biegi młodzieżowe. Po biegu natomiast odbył się  III wyścig rowerowy SAPA TOUR na dystansie 35 km.  Trasa płaska, bardzo szybka, posiadająca atest PZLA prowadziła najpierw ulicami miasta a następnie w kierunku jeziora, gdzie na 6 km następowała nawrotka. Na trasie znajdowały się dwa punkty z woda na 5 i 6 km. Na starcie stanęło tego dnia 253 biegaczy z kraju i zagranicy. Poziom zawodów okazał się bardzo wysoki, czego dowodem jest, zwycięzca tegorocznej edycji Francis Kioko z Kenii.  Pokonał  on trasę w czasie 00:29:47. Tego dnia Rogoziński Klub Biegacza , na zawodach w Trzciance, reprezentowali Łukasz Dudkowiak oraz Kamil Walensiak. Łukasz z czasem 00:46:43 zajął 117 miejsce a Kamil z czasem 00:42:29 miejsce 70, jednocześnie o ponad minutę poprawiając swój dotychczasowy rekord życiowy.

Wyniki
Kamil Walensiak 00:42:29 PB
Łukasz Dudkowiak 00:46:43

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Bieg im. Tadeusza Zielińskiego – Trzcianka.

1. Marek Maciaszczyk pisze:

Kamil idziesz jak burza z tymi życiówkami mając takiego mentora jak Dudek można robić wyniki Gratulacje dla Was !!!