Bieg Czekoladowy

13535701_904154186398071_120186650_nTo już 2 edycja Biegu Czekoladowego, tym razem w przeciwieństwie do pierwszej, gdy było zimno, biegliśmy w upale, aż w 32°C. Ogólnie rzecz biorąc impreza bardzo udana. Bieg główny odbył się na dystansie 5km, przed nim odbyły się biegi dziecięce na krótkich dystansach (100m, 200m itp). Ponadto marsz Nordic Walking również odbył się na trasie biegu głównego. Na starcie stanęło ponad 600 biegaczy. Na mecie każdy otrzymał medal, wodę oraz arbuzy i jabłka. Spotkaliśmy tam również sporo znajomych z innych miast i klubów, tak więc miło można było spędzić czas po biegu z innymi. Na koniec imprezy odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów biegu. Dla Letycji był to debiutancki bieg, a Adrian zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej M17. Na pewno ta impreza będzie miło wspominana i do zobaczenia na następnej, 3 edycji! Rogoźno reprezentowało 3 biegaczy:

Adrian Dąbrowski: 23:30, 67 miejsce OPEN
Letycja Rogińska, 31:54, 373 miejsce OPEN
Mateusz Banach, 31:55, 374 miejsce OPEN

13517947_1143662332323515_239851118_o

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.