Czwartkowy trening

Na dzisiejszym treningu pojawiło się pięciu biegaczy. Pogoda sprzyjała bieganiu. Wybraliśmy trasę, która przebiegała przez łąki i pola. Jak się później okazało, podczas robienia zdjęcia, nie był to chyba najlepszy pomysł. Zostaliśmy „zaatakowani” przez komary, które motywowały nas do biegu ;-). Podczas biegu rozmowy na temat planowanych i przebiegniętych zawodów oraz o planowanym 3. Rogozińskim Półmaratonie Przemysła II. Dystanse przez nas przebiegnięte wahały się od 5 do 10 km. Na koniec jeszcze kilka minut pod orlikiem i  … do zobaczenia za tydzień o godz. 18. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego biegania.

W tym tygodniu kibicujemy: Ani i Waldkowi, którzy pobiegną VIII Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, Wojtkowi, który startuje w górskim półmaratonie w zawodach Piknik Biegowy Goniacka Białka Tatrzańska, Joannie i Danielowy, którzy po sąsiedzku pobiegną Murowaną Dychę oraz wszystkim klubowiczom startującym w ten weekend.
Zapraszamy również wszystkich by uzupełnili w dziale „planowane biegi” swoje starty, zawsze można połączyć siły we wspólnym wyjeździe.

Wszystkich chętnych, którzy mają w planach przygotowanie do kolejnej edycji Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła serdecznie zapraszamy w czwartki o 18stej przy Orliku, pomożemy, doradzimy jak zmierzyć się z tym dystansem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz