Czwartkowy trening

Trening dzień przed „Zośką”.Zimno ;-) nie powinno dziwić ale to przecież wiosna.  Jak zawsze prawie wszyscy się spóźnili ;-) może czas pomyśleć by spotykać się punktualnie? Oczywiście o tej porze roku tak bardzo to nie przeszkadza, bo zawsze jest o czym „poplotkować” ;-) No to pobiegliśmy standardową miejską trasę. Dziś 99% pobiegło dystans 10km w 2 grupkach tempowych. Przodem Damian, Waldek i Krystian, ten drugi na 3km dołączył do grupki z tyłu ;-) Tam Karolina, Angelika, Hanka i Krzysztof biegli spokojnym tempem. Krystian pobiegł 5km i od mostu skręcił do domy. Po drodze Karolina przyśpieszyła tempo, Waldek z Angeliką starali się ją dogonić (nie udało się), a Krzysztof i Hanka musieli zwolnić bo dla nich było już za szybko. Fajny motywujący trening. Tradycyjnie na Rudzie w okolicach 7km treningu czekamy aż wszyscy tam dobiegną. Tam też dziś dobiegł Rajmund który nie zdążył na Orlika ;-). Dalej w 3 grupkach dobiegliśmy do Orlika i zakończyliśmy 10km. Nie będziemy narzekać że było zimno, że chwilę popadał deszcz. Spotkanie, bieg i atmosfera pozwoliła o tym zapomnieć i tradycyjnie każdy z uśmiechem wracał do domu.
Przy okazji prosimy o uzupełnienie relacji z biegów: Gwint, Bieg Kosynierów Września, Volkswagen Ekonomiczna Piątka, Bieg Papieski – Oborniki.
Jeszcze raz prosimy też o przesłanie lub opisanie swojej sylwetki na stronie. Jesteśmy cierpliwi ;-)
W ten weekend kibicujemy: Wojtkowi i Rajmundowi którzy pobiegną w osobnych drużynach w biegu 24h w Rawiczu (szkoda że RKB wycofało się z drużyny) oraz Frankowi i Waldkowi którzy pobiegną 1 Maraton Gdański.
Informujemy też że ruszyły zapisy na Obornicki Półmaraton czyli Bieg o Puchar Złotej Pyry, to taki jakby „obowiązkowy” półmaraton dla naszego klubu ;-)
zapisy:https://plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_zlota_pyra-oborniki-2015/txt_zgloszenia_form.php/
Jest klasyfikacji drużynowa! Tu prosimy by w pole „Nazwa drużyny do klasyfikacji drużynowej:” wpisać dokładnie: Rogoziński Klub Biegacza
Do zobaczenia w kolejny czwartek ;-)
mini foto relacja:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz