Czwartkowy trening

Dziś pierwszy raz dzień bez treningu, nikogo nie było … to oczywiści żart ;-) wielu klubowiczom czwartek zapisał się w podświadomości i jak zawsze o 18stej … hmm spotkaliśmy się przy Orliku. Dziś w składzie: Ilona, Hanna, Angela, Marek J. Marek M. Rajmund ze Stasiem, Krzysztof i Waldek. Pobiegliśmy dokładnie naszą trasę, prawie wszyscy w porównywalnym tempie. Tempo optymalnie dobrane tak by można było sobie porozmawiać ;-) Pogoda dziś kaprysiła ale nam w treningu nie przeszkadzała, było duszno i ciepło, bezwietrznie a padało przed i po bieganiu.
Warto się też zastanowić czy dalej będziemy spotykać się przy Orliku czy też wracamy na starą plażę. Warto tez przedyskutować czy godzina 18sta pasuje większości (zapraszamy do komentarzy). Prosimy tez przedyskutować, bądź skontaktować się z Angeliką w sprawie proponowanego ogniska! Szczegóły a „Ad Hoc”.
W tym tygodniu kibicujemy: Wojtkowi i Waldkowi którzy w sobotę wystartują w Sky Tower RUN i Łukaszowi D który w niedziele stanie na starcie Biegu Lwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz