Czwartkowy trening

Zimno – ciepło, zimno – ciepło, pada – świeci słońce, chłodno – gorąco, taki cały tydzień. Efekt widać na zdjęciu z dzisiejszego treningu, jedno na krótko inni jak w marcu, a podczas biegu psikus – piękne słońce i gorąco ;-) Jak pogoda takie nastroje, dziś tyle mieliśmy sobie do powiedzenia że trudno było zmobilizować się do wybiegu ;-) Jak już wybiegliśmy to nie mogliśmy się zdecydować gdzie dziś pobiegać, czy leśnymi drogami, czy nasz standard miejski czy też może stadion i tempówki. Kompromis … pobiegliśmy trasę miejską z tempówkami na promenadzie „od lampy do lampy” Po drodze stwierdziliśmy że dziś pobiegamy 5km, a i tak pobiegliśmy więcej ;-) Dzisiaj nasz trening dopasowaliśmy do pogody, kapryśnie :P za to przyjemnie, z niezłym wyciskiem i na wesoło.
W tym tygodniu kibicujemy: Ani, Ilonie, Karolinie, Hannie, Bartkowi, Łukaszowi, Michałowi, Wojtkowi i Waldkowi ale też Markowi W z Ryczywołu który reprezentuje nasz klub. Wszyscy biegną o Puchar Złotej Pyry czyli Półmaratonie w Obornikach.
Prosimy też o kontakt z Angeliką lub napisanie na stronie w sprawie i potwierdzenie przybycia na ognisko, zaplanowane jest na 11 lipca.
Uwaga! na następny czwartkowy trening przyjeżdżamy rowerem! trenujemy Duahtlon ;-) a raczej odwrotność. By nie było monotonii wspólnie umówiliśmy się że w przyszłym tygodniu jedziemy rowerami ok. 10km za Słomowo, tam ćwiczymy zbiegi i podbiegi w idealnym terenie, no i wracamy rowerami. Prosimy o punktualne przybycie, chcielibyśmy maksymalnie o 18stej wyjechać. Oczywiście liczymy na Was i na dużą frekwencję.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Czwartkowy trening

  1. Kasia pisze:

    O widze trase na slomowo ,po drodze mozecie wpasc na szybka kawe zmienicie troche trase;) a tak w ogole chcielismy Was odwiedzic w przyszly czwartek oczywiscie biegowo ale macie inny trening wiec…zjawimy sie moze w innym terminie.do zobaczenia
    kasia

  2. Jacek pisze:

    Mnie niestety nie będzie :( od czwartku do soboty na konferencji jestem, a tak chcialem pobiegac w tym Slomowie :(

Dodaj komentarz