Czwartkowy trening

Koniec upałów ! no prawie ;-) Za oknem powoli przyjazna pogoda dla biegaczy, dziś jeszcze ciepło ale znośnie. Powroty, nowe twarze, bo w grupie zawsze raźniej. Fajnie widzieć mamę Kaśkę i tatę Łukasza oraz Krystiana. Super że dołączyła do naszych wybiegów Sonia, która ma potencjał i gdyby nie wiek zapewne by już startowała w wielu zawodach ;-) Dziś postanowiliśmy pobiegać w Rożnowickich lasach, teoretycznie trasą Biegu im. Marka Stefaniaka, na który wybiera się większość naszych klubowiczów, teoretycznie … bo w praktyce okazało się że nikt z nas nie pamięta jak przebiega trasa którą przecież biegliśmy w zeszłym roku ;-) Pobiegliśmy, pobłądziliśmy, lasami, w prawo, w lewo … 10 km wybiegane na świeżutkim powietrzu z zapachem lasu i natury. Tak tak to zupełnie inne powietrze niż to nasze w mieście ;-) Szkoda że Kaśka i Łukasz nie mieli tyle czasu do dyspozycji jednak oni pobiegali po Rogoźnie, Henryk też pobiegał w mieście, Karolina wieczorem. Tak już się utarło że nawet jak ktoś nie zdąży bądź nie może przyjść na trening to w ten dzień pobiega, siła przyzwyczajenia! ;-) Bartkowi dziękujemy za transport, dentysta wykluczył go z dzisiejszego biegania to nas podwiózł ;-)
W tym tygodniu kibicujemy klubowiczom startującym w Półmaratonie w Pile i jednemu który wybiera się na maraton do Ostrawy, wszystkim życzymy powodzenia i dobrych czasów.
W ramach przypomnienia: Do półmaratonu zostaje coraz mniej czasu, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych do pomocy przy organizacji na cotygodniowe spotkania w naszej siedzibie (ul. Fabryczna, budynek stowarzyszeniowy) w poniedziałki na 20stą.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Czwartkowy trening

  1. Kasia pisze:

    Milo bylo Was zobaczyc i poczuc amtmosfere trenigowo-biegowa;)szkoda,ze jednek osobno,ale z Lukim dostalismy spida a zrobilismy jakies 8 km tempowek wyscigowek hehe;)
    do zobaczenia na zawodach w roznowicach, mam nadzeje ze tym razem bedzie nqs duzo wiecej;)
    Pozdrawiam kacha;)

Dodaj komentarz