Czwartkowy trening

Wreszcie, powoli znośna temperatura, można podkręcić tempo na treningach. Dzisiaj postanowiliśmy pobiegać naszą standardową „jesienno-zimową” trasą. No to dzisiaj po mieście by o nas nie zapomnieli ;-) Oczywiście to tak półżartem bo w mieście o nas już głośno za sprawą organizowania naszego 1 półmaratonu. Fajnie, że do stałych treningów wróciła nasza Kaśka i Damian.  Pobiegliśmy dokładnie odmierzone 10km, w kilku grupach tempowych. Po drodze spotkaliśmy jeszcze inna naszą grupkę ;-) Ilonę, Anię i Roberta, oni też wybiegali dyszkę. Cała drogę asystował nam Marek na rowerze, na razie nie może biegać, ale widać że „ciągnie wilka …”
Trenujemy …! Do naszego półmaratonu zostało 58 dni, praktycznie jeszcze każdy zdąży się przygotować ;-) pobiegać „u siebie” – czy można znaleźć lepszą motywację? Zapraszamy w każdy czwartek na 18stą przy Orliku, pomożemy każdemu poradą jak się przygotować i jaką przyjąć strategię, ale i pobiegamy razem w Wami.
Przypominamy: W każdy poniedziałek o 20stej spotykamy się w siedzibie naszego klubu w sprawach organizacji półmaratonu. Spotkania otwarte, zapraszamy nie tylko biegaczy.
Kibicujemy: W tym tygodniu Wojtkowi i Waldkowi którzy pobiegną we Wrocławskim Maratonie, oczywiście i tym o których nie wiemy gdzie startują ;-)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Czwartkowy trening

  1. Piotr pisze:

    Część biegaczy startuje także nietypowo bo w zawodach kolarskich ” SOLID LOGISTICS SKODA POZNAŃ BIKE CHALLENGE ” Marek Maciaszczyk na dystansie 50 kilometrów, a Łukasz Dudkowiak i Piotr Tabat na dystansie 120 kilometrów. Warto dodać że w zawodach tych startują także inni rogoźnianie. :)

Dodaj komentarz