Czwartkowy trening

Dużo, więcej, a dziś mniej biegaczy ;-) bywa i tak na treningach. Pierwszy trening w … jesiennych temperaturach, nie ma co narzekać, przecież gorsze było bieganie w 40 stopniowym upale ;-) Dziwnie tydzień po upałach biegać w długim rękawku czy długich spodniach. Jednak przez taką szybką zmianę temperatury prawie wszyscy są z lekka podchorowani i przeziębieni ;-) A tak realnie dziś rano było -2st brrr :P, w dzień w słońcu prawie 30st a podczas treningu 16st, to przecież i tak za dużo dla biegaczy. Pobiegaliśmy naszą standardową miejską trasę, (połowa całą a połowa 6km). Jedni przygotowują się do naszego półmaratonu, inni już myślami przy Maratonie Poznańskim na którym kilku naszych klubowiczów będzie debiutowało a są i tacy, którzy właśnie w Poznaniu chcą wybiegać życiówki.
Do 1. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II pozostało … 37 dni. W każdy poniedziałek spotkania w siedzibie klubu, zapraszamy chętnych do działania.
w tym tygodniu kibicujemy Mundkowi który pobiegnie V Dychę Drzymały w Rakoniewicach i Waldkowi który … tym razem nie pobiegnie maratonu ;-) wystartuje w Silesia Półmaratonie w Katowicach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz