Czwartkowy trening

Za nami kolejny trening. Kolejny na którym miło nam powitać „nowych” biegaczy. To naprawdę bardzo fajnie, że nasi Rogozińscy biegacze przełamują się i przychodzą wspólnie pobiegać. My, Wy, Oni w świecie biegacza nie istnieje ;-) Poza faktem, że częściej biegamy na zawodach nic nas nie różni, Wiemy za to, że jak ktoś raz wystartuje z numerem startowym na piersi i przekroczy metę na pewno zrobi to kolejny raz ;-) a po czasie będzie odbierany tak samo jak odbieracie dziś tych, którzy ciągle biegają w tych ślicznych ;-) niebieskich koszulkach. Tak więc, Klaudio, Jagodo i druga Klaudio … Witajcie!
Dzisiaj zimno, brrrr, w zeszłym tygodniu długie spodnie, dziś już czapki ;-) Powoli czas się przyzwyczajać, przecież biegamy cały rok, szkoda tylko że dni już takie krótkie. Pobiegliśmy naszą miejską trasę. Jak zawsze fajna atmosfera. Różne tempa, różne dystanse, kolejny raz gdy biegliśmy w grupie wzbudzaliśmy zainteresowanie ;-).
Do naszego półmaratonu zostało 29 dni ! Trenujemy, intensywnie pracujemy, nadal zapraszamy biegaczy do zmierzenia się z tym dystansem.
Kibicujemy: Będzie, będzie się działo … ;-) 11 klubowiczów! 16 Poznań Maraton, kolejne debiuty na tym dystansie. Trzymajmy kciuki! Debiutują: Ilona, Ania, Łukasz D. Marcin, Piotr I, Michał P. A pobiegnie jeszcze Wojtek, Bartek Rajmund Franek i Waldek. Jak kogoś pominęliśmy krzyczeć ;-)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Czwartkowy trening

  1. Rajmund Rajmund pisze:

    Waldek ja też będę ale nic się nie stalo

Dodaj komentarz