Czwartkowy trening

Kolejny czwartkowy trening za nami. Naeszcie inny, nie pobiegaliśmy po mieście a po lesie … a jak! Czołówki i wyprawa wokół Jeziora Rogozińskiego. Dla wielu klubowiczów to nowe doświadczenie. Bieganie nocą jest niesamowite ;-) Nie wszyscy pobiegli cała trasę, za to byli i tacy który podjęli decyzje po drodze i podjęli się tego wyzwania. Tak, tak Marek i Jacek wahali się a pobiegli, Maciej bał się takiego długiego wybiegu a pobiegł! Dla Macieja i Tatiany były to najdłuższe wybiegi, bo postanowiliśmy zacząć i skończyć na orliku … 17km. Brawo dla wytrwałych. Sam bieg … bajeczka, gwiazdy na „moście”, wytężanie wzroku ;-), lepsze powietrze. Chyba wszystko inne niż takie wybieganie po mieście, gdzie o tej porze przeszkadza już dym z kominów ;-) Wszyscy zadowoleni, o to chodziło. Kolejny raz udało się urozmaicić trening. Gratulujemy! Jakieś pomysły na przyszły trening? ;-)
W tym tygodniu kibicujemy: Tatianie i Kamilowi, którzy pobiegną w II Biegu Mikołajowym nad Jez. Strzeszyńskim, Kaśce, Ani, Łukaszowi, Heniowi którzy pobiegną Bieg Mikołajowy w Poznaniu.
Do II Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II zostało … 338 dni. Do dyszki ? Wstępnie (chyba mogę zdradzić) termin biegu to 11 czerwca.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz