Czwartkowy trening

Tradycyjnie, jak w każdy czwartek ludzie z Rogoźna spotykają się przy „orliku” by robić coś ciekawego. W zeszłym tygodniu wyszedł nam świetny kulig więc tym razem postanowiliśmy tej srogiej zimy lepić wspólnie mega bałwana. Śniegu napadało tyle że planowaliśmy takiego na 3m wysokości. Mamy wspaniałą i zorganizowaną grupę. Jak się umówiliśmy, tak wstawiło się dziś 12 osób przynosząc ze sobą niezbędny sprzęt (łopaty, marchewkę, kawałki węgla) no i zaczęła się świetna ponad godzinna zabawa ;P


… Ups no tak, teraz koniec marzeń i powrót do rzeczywistości. Taką właśnie mamy zimę, +6 stopni, wręcz ciepło na wybiegi, a śniegu to nawet w górach brakuje.
Tak to cała dwunastka ruszyła na naszą trasę biegową, jak zawsze w różnych grupkach tempowych. Świetna miła atmosfera, uśmiech na twarzach i to wszystko co można napisać o samym treningu Rogozińskiego Klubu Biegacza.
Biegając po naszym mieście zauważamy też wielu „nowych” biegaczy, których uparcie zapraszamy w każdy czwartek o 18stej przed Orlika. Możemy zagwarantować że wystarczy raz się pojawić, by już zawsze z nami biegać ;-)
Fota kiepska bo Mundka dziś nie było ;-) a Krystiana nie ma bo dobiegł po drodze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz