Czwartkowy trening

Kolejny czwartkowy trening za nami. Biegamy i nie dajemy o sobie zapomnieć. Ruszamy grupą w miasto, cały czas naszą „zimową trasą”. Rogoźno fantastycznie się rozbiegało. Leci RKB, biegają też inni, mijamy się, pozdrawiamy. Czwartek już chyba na stałe będzie dniem biegowym w mieście. Cieszy! Zapraszamy wszystkich by pobiegać wspólnie. W grupie raźniej, nie trzeba być maratończykiem, nie trzeba biegać tempem 3:30,  wcale nie trzeba biegać od razu 5 czy 10 km. Można przecież przyjść, porozmawiać, pośmiać się i wyruszyć tak szybko i tak daleko, jak tylko możemy i jesteśmy już wytrenowani. Pamiętajcie, że przecież każdy z nas zaczynał biegać! Nie ma u nas urodzonych biegaczy ;-)
No to tym razem pobiegaliśmy … część 3km część 5km, inni 10km a byli i tacy którym było mało i pobiegali więcej. RKB pozdrawia i zaprasza!
W tym tygodniu kibicujemy: szaleństwo, bo wszystkim klubowiczom i biegaczom. Najpierw w sobotę wielu z nas wystartuje w Obornikach w Biegu im Rotmistrza Pileckiego, wiemy że będą w nim debiuty na zawodach. W niedziele w biegu Tropem Wilczym kibicujemy wszystkim, bo wiemy że ponad 100 biegaczy będzie z Rogoźna! Powodzenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz