Czwartkowy trening

Jak co tydzień biegacze z Rogoźna i okolic spotkali się aby wspólnie pobiegać. Frekwencja dzisiaj była zachęcająca, ponieważ było Nas 12. Trening rozpoczęliśmy rozgrzewką, którą poprowadziła dla Nas Kasia, która niestety nie mogła z Nami pobiec. Biegliśmy zwartą grupą trasą miejską, większość przebiegła powyżej 10km., wyłamała się tylko Hanna, która delikatnie skróciła sobie dystans. Podczas biegu rozmawialiśmy sobie o naszych planach biegowych i innych przyziemnych tematach.
Mamy nadzieję, że wraz z nadejściem wiosny i cieplejszych dni rozkwitną także nasze treningi i więcej ludzi będzie biegało z Nami. Zapraszamy w każdy czwartek pod Orlika na 18:00
W tym tygodniu kibicujemy: Katarzynie, Wojtkowi i Łukaszowi, którzy pobiegną ostatni bieg z cyklu Warta Challenge Marathon&Half (Wojtek i Kasia walczą o miejsca na podium, trzymamy kciuki) oraz Joannie, Arkowi i Piotrowi I., którzy pobiegną Lotto Maniacką 10, a także Ani N. i Waldkowi G., którzy pobiegną Zimowy Ultramaraton Karkonoski (ZUK)
RKB nieźle się rozbiegało ;-)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Treningi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz