Gdzie biegaliśmy

2017.06.25 3. Maraton Szczeciński (42,195 km)
Waldemar Grabiński 04:00:12
Anna Niespodziana 04:05:05
2017.06.24 III Nocny Bieg Świętojański (10 km)
Henryk Malinowski 00:58:45 II msc. kat. wiekowa
2017.06.24 JPII RUN CROSS (10 km )
Mateusz Banach 00:52:03
Miłosz Skrzypczak 00:56:10
Daniel Biniek 00:58:58
Maciej Kutka 00:58:51
2017.06.17 5.PKO Nocny Wrocław Półmaraton (21,097 km)
Mateusz Banach 01:44:39
Anna Niespodziana 01:51:04
Waldemar Grabiński 01:53:07
Wojciech Grabiński02:01:20
Witkowska Joanna 02:10:35
Julia Nowak 02:14:56
Andrzej Nowak 02:14:59
2017.06.11 XI Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” (21,097 km)
Wojciech Grabiński 01:20:59
Rajmund Kańduła 01:37:28
Marek Jałoszyński 01:45:04
Maciej Ziętek 01:46:57
Nowak Andrzej 02:06:54
Witkowska Joanna 02:14:02
2017.06.11 III Rzeźnicki Festiwal Biegowy – Bieg Rzeźnika (82 km)
Waldemar Grabiński, Anna Niespodziana 13:43:50
2017.06.04 II Lubaski Cross „Szlakiem Bursztynowym” (10 km)
Wojciech Grabiński 00:39:25 II msc. OPEN
Henryk Malinowski 00:57:57
2017.06.04 XXI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie (21,097 km)
Arkadiusz Kolendo 01:37:58
Łukasz Dudkowiak 01:40:16
Piotr Tabat 01:58:42
Anna Niespodziana 01:58:42
Waldemar Grabiński 02:03:42
2017.06.03 Maraton Mazury (42,195 km)
Anna Niespodziana 04:04:38
Waldemar Grabiński 04:24:08
2017.05.21 Bieg Lwa (21,097 km)
Maciej Ziętek 01:47:52
Andrzej Nowak 02:04:52
Daniel Biniek 02:07:18
Joanna Witkowska 02:11:53
2017.05.20 Transylvania Ultra (100 km)
Waldemar Grabiński 28:33:08
Anna Niespodziana 28:33:08
2017.05.14 6. Bieg 10 km Szpot Swarzędz (10 km)
Joanna Witkowska 00:55:29
Daniel Biniek 00:57:46
2017.05.14 Maraton Podhalański (42,195 km)
Waldemar Grabiński 04:24:01
Anna Niespodziana 04:36:02 II msc. kat. wiekowa
2017.05.07 28 Maraton Juranda (42,195 km)
Anna Niespodziana 04:09:45 III msc. kat. wiekowa
Waldemar Grabiński 04:12:06
2017.05.07 Wings for Life World Run 2017
Anna Ziętek 13,5 km; 01:19:49
2017.05.03 XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego (21,097 km)
Joanna Witkowska 02:07:00
Marcin Jasiński 02:12:07
2017.05.01 I Półmaraton Doliną Rospudy, I Bieg Bakałarza  (21,097 km)
Wojciech Grabiński 01:18:51 IV msc. OPEN
Anna Niespodziana 01:44:24 V msc. OPEN
Waldemar Grabiński 01:47:52
2017.04.29 Parkrun Ełk (5 km)
Wojciech Grabiński 00:17:43 I msc. M
Anna Niespodziana 00:24:38 I msc. K
Waldemar Grabiński 00:27:46
2017.04.23 DOZ Maraton Łódź (42,195 km)
Wojciech Grabiński 02:56:55 PB
2017.04. 23 5. ORLEN Warsaw Marathon (42,195 km , 10 km)
Anna Ziętek 00:58:19
Maciej Ziętek 04:00:37
2017.04.22 Wielka Prehyba (43 km) Szczawnica
Waldemar Grabiński 06:24:56
Anna Niespodziana 07:04:09
2017.04.09 7. Hendi Ekonomiczna Piątka (5 km) Poznań
Arkadiusz Kolendo 00:21:16
Joanna Witkowska 00:24:52
2017.04.09 Olszak Półmaraton (21,097 km) Poznań
Wojciech Grabiński 01:30:30 – III msc OPEN
Łukasz Dudkowiak 01:47:48
Katarzyna Bartoszek 01:47:50 – II msc OPEN
Henryk Malinowski – 14km: 01:41:40
2017.04.09 3 Gdańsk Maraton (42,195 km) Gdańsk
Waldemar Grabiński 03:43:48
Anna Niespodziana 03:43:49
2017.04.08 H2O Półmaraton (21,097 km) Wrocław
Wojciech Grabiński 01:19:46 – IIImsc kat. wiek. PB
Adrian Dąbrowski 02:14:28 – IIImsc kat. wiek. Debiut
2017.04.02 IV Ostrowski Ice Mat Półmaraton ( 21,097 km) Ostrów Wielkopolski
Joanna Witkowska 02:15:52
2017.04.02 3 DUATLON i 3 Formuła 1
DUATHLON
Katarzyna Bartoszek 1:04:53
Łukasz Dudkowiak 1:05:57
Piotr Tabat 1:08:38
Marek Maciaszczyk 1:12:43
Bieg Formuła1
Daniel Biniek 25:00
2017.04.01 Beskidzka 160 na Raty ( 103 km) Goleszów
Waldemar Grabiński 20:04:29
Anna Niespodziana 20:04:29
2017.03.26 10. PKO Poznań Półmaraton (21,097 km) Poznań
Piotr Ignasiak 01:25:06
Rajmund Kańduła 01:28:09
Marcin Kapela 01:28:10
Arkadiusz Kolendo 01:33:43
Mateusz Banach 01:34:03
Adrian Czarnecki 01:42:08
Maciej Ziętek 02:04:16
Anna Ziętek 02:04:17
Joanna Witkowska 02:07:21
Andrzej Nowak 02:09:04
Henryk Malinowski 02:12:40
Franciszek Kępka 02:22:43
Marek Jałoszyński 02:49:56
2017.03.26 12 Półmaraton Warszawski (21,097 km) Warszawa
Waldemar Grabiński 01:45:38
Anna Niespodziana 01:45:38
Marcin Jasiński  02:08:33 PB
2017.03.25 10 PANAS Półmaraton Ślężański (21,097 km) Sobótka
Wojciech Grabiński 01:21:26 I msc. kat. wiekowa
2017.03.19 2. Gdynia Półmaraton (21,097 km) Gdynia
Maciej Ziętek 01:40:51 PB
Anna Niespodziana 01:43:51 PB
Waldemar Grabiński 01:48:30
Marek Jałoszyński 02:50:56
2017.03.18 III Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich (5km, 10 km) Czerwonak
Wojciech Grabiński 00:43:38
2017.03.11 13. Maniacka Dziesiątka (10 km) Poznań
Piotr Ignasiak 00:38:32
Arkadiusz Kolendo 00:41:23
Joanna Witkowska 00:52:32
2017.02.11 IV Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego (53 km) Karpacz
Anna Niespodziana 08:14:06
Waldemar Grabiński 08:14:09
2017.02.11 Warta Challenge Marathon & Half #5 (21,097 km) Biedrusko
Wojciech Grabiński 01:23:55 – I OPEN
Katarzyna Bartoszek 01:43:25 – II OPEN
2017.03.05 37 Półmaraton Wiązowski (21,097 km) Wiązowna
Wojciech Grabiński 01:21:40
2017.03.04 II Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego (pętle po 2,5 km ) Oborniki
Katarzyna Bartoszek 22,5 km 01:51:33 II msc. OPEN K
Maciej Ziętek 20 km 01:39:44
Mikołaj Maciaszczyk 20 km 01:39:50
Anna Niespodziana 20 km 01:50:15
Waldemar Grabiński 20 km 01:50:15
Joanna Witkowska 17,5 km 01:43:24
Anna Ziętek 17,5 km 01:45:04
Mateusz Banach 15 km 01:14:11
Daniel Biniek 15 km 01:23:26
Henryk Malinowski 15 km 01:31:55
Piotr Tabat 12,5 km 01:08:39
Marek Maciaszczyk 12,5 km 01:10:43
Żaneta Janowska 10 km 01:07:53
Miłosz Skrzypczak 7,50 km 00:37:01
Waldemar Wasila 5 km 00:23:59
Maciej Kaniewski 5 km 00:28:56
Łukasz Dudkowiak 5 km 00:29:32
Iwona Suś 5 km 00:44:33
Linda Tabat 2,5 km 00:15:43
2017.02.28 II (nie)PRZESTĘPNY Marszobieg (5 km, 9 km) Murowana Goślina
Joanna Witkowska 00:55:09
2017.02.26 Zimowy Janosik (45 + km) Niedzica
Anna Niespodziana 06:10:06
Waldemar Grabiński 06:10:06
2017.02.26 Bieg Tropem Wilczym. „Pamięci Żołnierzy Wyklętych” (10 km) Poznań
Daniel Biniek 00:53:57
Joanna Witkowska 00:54:12
2017.02.25 II Maxcess Zimowy Cross  (10,7 km) Pobiedziska
Wojciech Grabiński 00:42:17
2017.02.18 III Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich (5km, 10 km) Czerwonak
Wojciech Grabiński 00:48:00
2017.02.18 III Bieg Walentynkowy (5 km, 10 km) Poznań
Joanna Witkowska 00:28:18
Arkadiusz Kolendo 00:52:55
2017.02.18 Trójmiejski Ultra Track (65 km) Trójmiasto
Waldemar Grabiński08:47:56
Anna Niespodziana 08:47:57
2017.02.12 III Bieg Czekoladowy (5 km) Poznań
Mateusz Banach 00:21:03
Adrian Dąbrowski 00:28:44
2017.02.11 XV Zimowy Bieg Trzech Jezior (15 km) Trzemeszno
Andrzej Nowak 01:28:21
2017.02.11 Warta Challenge Marathon & Half #4 (21,097 km) Biedrusko
Wojciech Grabiński  01:31:03 II msc. OPEN
Katarzyna Bartoszek  01:49:40 I msc. K
Anna Niespodziana 01:59:59
Waldemar Grabiński 02:07:01
2017.02.04 Wilcze Gronie (15 km) Rajcza
Wojciech Grabiński 01:42:24
Waldemar Grabiński 02:05:24
Anna Niespodziana 02:14:07
Hanna Grabińska 03:13:42
2017.01.29 III Marceliński Bieg Zimowy (10 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:39:38 III msc. OPEN
2017.01.29 III Zimowy Maraton Bieszczadzki (44,6 km) Cisna
Waldemar Grabiński 05:33:00
Anna Niespodziana 05:33:01
2017.01.21 Zimowy Półmaraton Gór Stołowych (21,097 km) Pasterka
Waldemar Grabiński 04:16:18.55
Anna Niespodziana 04:33:32.45
2017.01.14 X Chrustowski Bieg Zimowy (12 km) Chrustowo
Marcin Kapela 00:45:05
Piotr Ignasiak 00:48:20
Łukasz Dudkowiak 00:54:34
Arkadiusz Kolendo 00:54:59
Maciej Ziętek 00:55:14
Waldemar Wasila 01:00:58
Piotr Tabat 01:01:36
Julia Nowak 01:02:07
Andrzej Nowak 01:06:35
Marek Maciaszczyk 01:06:49
Kamil Walensiak 01:06:49
Daniel Biniek 01:07:55
Joanna Witkowska 01:08:52
Anna Ziętek 01:10:14
Franciszek Kępka 01:11:10
Monika Just 01:17:25
Mateusz Banach 01:17:37
2017.01.14 Warta Challenge Marathon & Half #3 (21,097 km) Biedrusko
Katarzyna Bartoszek 01:53:48 II msc. OPEN
Anna Niespodziana 02:05:42
Waldemar Grabiński 02:05:43
2017.01.14 III Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich (5 km, 10 km) Czerwonak
Wojciech Grabiński 00:45:04
2017.01.01 II Zakopiański Bieg Noworoczny ( 5 km) Zakopane
Anna Niespodziana 00:31:17
Waldemar Grabiński 00:33:45
Hanna Grabińska 00:42:28
2016.12.31 XXXIII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela (10,8 km) Poznań
Joanna Witkowska 01:00:03
Henryk Malinowski 01:01:11
2016.12.31 II Zakopiański Bieg Sylwestrowy ( 5 km) Zakopane
Anna Niespodziana oo:36:07
Waldemar Grabiński 00:36:08
Hanna Grabińska 00:45:52
2016.12.27 Bieg Powstania Wielkopolskiego (10 km) Poznań
Arkadiusz Kolendo 00:44:47
Anna Niespodziana 00:48:54
Joanna Witkowska 00:56:08
Henryk Malinowski 00:56:56
Waldemar Grabiński 00:58:57
Franciszek Kępka 01:06:24
Marek Jałoszyński 01:12:45
2016.12.17 Warta Challenge Marathon & Half #2 (21,097 km) Biedrusko
Wojciech Grabiński 01:26:11  III msc. OPEN
Katarzyna Bartoszek 01:46:02
Anna Niespodziana 01:58:22
Waldemar Grabiński 02:01:02
2016.12.04 Festiwal Biegów Świętych Mikołajów (21,097 km) Toruń
Andrzej Nowak 02:04:58
Julia Nowak 02:04:59
2016.12.04 IV Bieg Mikołajkowy (10 km) Police
Waldemar Grabiński 00:55:08
Anna Niespodziana 00:55:08
2016.12.03 III Bieg Mikołajkowy ( 10 km) Poznań
Arkadiusz Kolendo 00:44:42
Joanna Witkowska 00:56:11
2016.12.03 XVI Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy 2016 (10 km) Jarosławiec
Anna Niespodziana 00:49:39
Waldemar Grabiński 00:56:51
2016.11.27 Żorski Półmaraton Leśny (21,097 km) Żory
Anna Niespodziana 01:58:21
Waldemar Grabiński 02:01:37
2016.11.27 III Puszczykowski Bieg po Ciacho ( 8 km) Puszczykowo
Joanna Witkowska 00:44:15
2016.11.26 III Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich (5 km, 10 km) Czerwonak
Wojciech Grabiński 00:43:53
Maciej Ziętek 00:55:18
2016.11.20 III Olszak Półmaraton (21,097km) Poznań
Wojciech Grabiński 01:28:55 III msc OPEN
2016.11.19 Warta Challenge Marathon & Half #1 (21,097 km) Biedrusko
Katarzyna Bartoszek 01:43:23 I msc. kat. OPEN
Anna Niespodziana 01:56:25
Waldemar Grabiński 02:11:43
2016.11.19 ParkRun Poznań (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:18:16 Imsc OPEN
2016.11.13 Grand Prix 2016 „Maltańskie Kieraty” ( 7 km) Poznań
Mateusz Banach 00:33:23
2016.11.11 6 Luboński Bieg Niepodległości ( 10 km) Luboń
Wojciech Grabiński 00:36:49
Henryk Malinowski 00:51:19
2016.11.11 1 Poznański Bieg Niepodległości ( 10 km) Poznań
Mateusz Banach 00:44:16
Maciej Ziętek 00:44:53
Klaudia Chlebda 00:46:03
Kamil Walensiak 00:48:09
Adrian Dąbrowski 00:50:36
Waldemar Grabiński 00:52:05
Anna Niespodziana 00:52:06
Maciej Kutka 00:52:19
Daniel Biniek 00:52:23
Anna Ziętek 00:59:37
Hanna Grabińska 01:03:14
2016.11.11 7 Bieg Niepodległości (5 km, 10 km) Oborniki
Bartosz Brust 00:38:35
Mikołaj Maciaszczyk 00:41:28
Łukasz Dudkowiak 00:45:51
Marek Jałoszyński 00:47:16
Waldemar Wasila 00:49:54
Michał Pufal 00:50:25
Marek Maciaszczyk 00:51:58
Piotr Tabat 00:51:58
Jarosław Obydź 00:57:40
Bartek Kilar 00:24:51
Magdalena Maciaszczyk 00:28:23
Monika Just 00:29:11
Żaneta Janowska 00:30:09
Iwona Suś 00:40:34
2016.11.05 2. Rogoziński Półmaraton Przemysła II (21,097 km) Rogoźno
Marcin Kapela 01:22:10
Bartosz Brust 01:24:19
Wojciech Grabiński 01:27:20
Piotr Ignasiak 01:29:43
Rajmund Kańduła 01:30:49
Marek Jałoszyński 01:35:34
Adrian Czarnecki 01:35:57
Arkadiusz Kolendo 01:36:21
Łukasz Dudkowiak 01:37:13
Katarzyna Bartoszek 01:37:40
Łukasz Bartoszek 01:38:59
Mateusz Banach 01:39:51
Kamil Walensiak 01:40:01
Maciej Ziętek 01:42:06
Klaudia Chlebda 01:43:01
Paweł Wojciechowski 01:43:54
Robert Kaźmierczak 01:48:18
Piotr Tabat 01:54:36
Maciej Kutka 01:56:00
Bartłomiej Maciejewski 01:56:00
Julia Nowak 01:56:44
Waldemar Wasila 01:57:46
Marek Maciaszczyk 01:57:50
Henryk Malinowski 01:58:07
Ilona Kaźmierczak 01:58:28
Andrzej Nowak 02:00:26
Anna Niespodziana 02:02:08
Waldemar Grabiński 02:02:10
Joanna Witkowska 02:14:25
Anna Ziętek 02:15:07
Karolina Jezierska 02:19:13
Franciszek Kępka 02:43:21
Hanna Grabińska 02:43:25
2016.10.29 Botaniczna Piątka – edycja jesienna (5 km) Poznań
Joanna Witkowska 00:26:12
2016.10.23 Półmaraton Wągrowiec- Skoki (21,097 km) Skoki
Wojciech Grabiński 01:25:48
Rajmund Kańduła 01:34:04
Adrian Czarnecki 01:38:22
Mateusz Banach 01:49:00
Anna Niespodziana 01:49:03
Klaudia Chlebda 01:57:26
Bartłomiej Maciejewski 02:01:07
Henryk Malinowski 02:10:10
Waldemar Grabiński 02:21:29
2016.10.22 II Trudny Półmaraton św. Huberta (21,097 km) Stara Łubianka
Anna Niespodziana 01:47:20 I msc. kat. wiekowa
2016.10.16 VI Szamotuły SAMSUNG Półmaraton (21,097 km) Szamotuły
Adrian Czarnecki 01:37:37
Łukasz Dudkowiak 01:40:30
2016.10.16 3.PZU Cracovia Półmaraton Królewski (21,097 km) Kraków
Anna Niespodziana 01:45:02
Klaudia Chlebda 01:58:29
Waldemar Grabiński 02:07:19
Franciszek Kępka 02:12:19
Hanna Grabińska 02:32:08
2016.10.16 II Pyra Party Blisko Warty (10 km) Puszczykowo
Wojciech Grabiński 00:39:06 I msc. kat. OPEN
2016.10.15 III Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich  ( 5km, 10 km) Czerwonak
5km: Joanna Witkowska 00:33:10
10km: Grabiński Wojciech 00:46:47
2016.10.09 17.PKO Poznań Maraton (42,195 km) Poznań
Bartosz Brust 02:58:07
Wojciech Grabiński 03:14:46
Piotr Ignasiak 03:18:46
Marek Jałoszyński 03:37:10
Arkadiusz Kolendo 03:38:52
Adrian Czarnecki 03:47:54
Mateusz Banach 03:50:07
Maciej Ziętek 03:55:00
Andrzej Nowak 04:44:30
Henryk Malinowski 05:02:53
2016.10.02 I Maraton Północy, Bieg Czterech Latarni  (42,195 km) Hel
Anna Niespodziana 04:03:38
2016.10.02 Bieg Papieski ( 5km, 10 km) Pniewy
Kamil Walensiak 00:20:58
Marek Maciaszczyk 00:25:17
Łukasz Dudkowiak 00:43:55
2016.10.01 Zawsze pier(w)si (5 km, 15 km) Poznań
Monika Just 00:26:21
Joanna Witkowska 00:26:25
2016.09.25 XXXIV Bieg im. Tadeusza Zielińskiego ( 10 km) Trzcianka
Kamil Walensiak 00:42:29
Łukasz Dudkowiak 00:46:43
2016.09.25 4 Hochland Półmaraton Doliną Samy i Pyrlandzka Dycha (10 km, 21,097 km) Kaźmierz
Anna Niespodziana 01:47:59 II msc. kat. wiekowa
Andrzej Nowak 02:03:57
Julia Nowak 02:06:18
Henryk Malinowski 02:13:59
2016.09.24 ZaBIEGaj o FUNdusze (5,4 km, 10,8 km) Poznań
Monika Just 00:30:13 III msc. kat. wiekowa
Daniel Biniek 00:33:35
Joanna Witkowska 01:02:32
2016.09.25 Bieg z Opel Szpot 2016 ( 5,4 km) Poznań
Daniel Biniek 00:27:47
2016.09.24 SSE Half Marathon Dublin (21,097 km) Dublin
Piotr Ignasiak
2016.09.18 39 Bieg Lechitów (21,097 km) Gniezno
Klaudia Chlebda 02:08:10
Franciszek Kępka 02:27:55
2016.09.18 I Lubaski Cross Szlakiem Bursztynowym (5,3 km 10,6 km) Lubasz
Wojciech Grabiński 00:39:43
2016.09.17 III Korona Wielkopolski Marsz i bieg im. T. Stefaniaka (10 km) Rożnowice
Wojciech Grabiński 00:40:23 II msc. kat. OPEN
Piotr Ignasiak 00:42:22 III msc. kat. OPEN
Łukasz Dudkowiak 00:46:40
Kamil Walensiak 00:47:01
Henryk Malinowski 00:56:27 I msc. kat. wiekowa
Zbigniew Chudzicki 00:56:41
Maciej Kutka 00:58:25
Jacek Wysocki 01:00:34
Franciszek Kępka 01:21:53
2016.09.11 34. PKO Wrocław Maraton (42,195 km) Wrocław
Wojciech Grabiński 03:22:12
Hanna Grabińska 05:45:44
2016.09.11 Chodzieska Zadyszka (10 km) Chodzież
Damian Urbaniak 00:40:17
Ilona Kaźmierczak 00:51:50 I msc. kat. wiekowa
2016.09.11 Danske Bank Vilniaus Maratonas (42,195 km) Wilno
Anna Niespodziana 03:48:19
Maciej Ziętek 04:08:54
2016.09.04 26 Półmaraton Philips Piła (21,097 km) Piła
Wojciech Grabiński 01:23:58
Bartosz Brust 01:25:58
Piotr Ignasiak 01:28:17
Marcin Jałoszyński 01:38:39
Łukasz Dudkowiak 01:39:25
Adrian Czarnecki 01:40:12
Maciej Ziętek 01:41:47
Anna Niespodziana 01:45:12
Arkadiusz Kolendo 01:45:23
Piotr Tabat 01:54:45
Hanna Grabińska 02:18:31
2016.08.28 37 PKO Półmaraton Szczecin (21,097 km) Szczecin
Wojciech Grabiński 02:20:18
2016.08.28 Oborniki Triathlon (pływanie 400 m, jazda rowerem 22,5 km, bieg 5,25 km) Oborniki
Kornelia Kozłowska 01:19:27 III msc. kat. OPEN
Rajmund Kańduła 01:20:15
2016.08.28 Murowana Dycha (10 km) Murowana Goślina
Kamil Walensiak 00:44:17
Maciej Ziętek 00:46:09
Łukasz Dudkowiak 00:47:34
Robert Kaźmierczak 00:48:33
Łukasz Bartoszek 00:48:51
Katarzyna Bartoszek 00:48:52 III msc. kat. wiekowa
Anna Niespodziana 00:49:22
Piotr Tabat 00:53:02
Ilona Kaźmierczak 00:54:07 III msc. kat. wiekowa
Zbigniew Chudzicki 00:54:23
Henryk Malinowski 00:55:43
Anna Ziętek 00:59:02
Hanna Grabińska 01:05:36
2016.08.27 VII Bałtycki Maraton/Półmaraton brzegiem morza (21,097 km) Jastarnia
Franciszek Kępka 02:23:13
2016.08.21 Goral Marathon (26 km) Jaworzynka k.Wisły
Anna Niespodziana 02:55:24
Hanna Grabińska 04:12:39
2016.08.21 XVII Toyota Półmaraton Wałbrzyski ( 21,097 km) Wałbrzych
Wojciech Grabiński 01:26:44
2016.08.20 I Koleżeńska Siódemka z biegi.wlkp ( 7 km) Puszczykowo
Wojciech Grabiński 00:27:04 III OPEN
2016.08.20 Salomon Slezský Maraton ( 42,5 km) Dolní Lomná (Czechy)
Anna Niespodziana 06:15:02
2016.08.07 Rock’n’Roll Dublin (21,097 km) Dublin
Piotr Ignasiak
2016.08.06 III Bieg i Marsz Trzeźwości ( 5,6 km) Stara Łubianka
Anna Niespodziana 26:40 III msc. kat. wiekowa
2016.08.05 I Piątka Nocnego Puszczyka ( 5 km) Puszczykowo
Monika Just 34:53 I msc. kat. wiekowa
2016.07.31 Ultramaraton Powstańca 1944-2016 (63 km) Wieliszew
Anna Niespodziana 07:43:32
Waldemar Grabiński 09:27:27
2016.07.26 CityTrail OnTour (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:17:46 IIImsc – kat. wiek.
2016.07.24 I Działkowa Dziesiątka (10 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:39:06
2016.07.24 Fingal Dublin (10 km) Dublin
Piotr Ignasiak 00:39:18
2016.07.23 26 Bieg Powstania Warszawskiego (10 km) Warszawa
Waldemar Grabiński 00:50:36
Marek Jałoszyński 00:53:58
2016.07.23 10-tka o Puchar Krotoski -Cichy wokół jeziora Chrzypskiego (10 km) Chrzypsko Wielkie
Franciszek Kępka 01:07:13
2016.07.24 Parkrun Poznań #207 (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:17:30
2016.07.17 Bieg Zamoyskiego (10 km) Kórnik
Jacek Biegański 00:44:45
Kamil Walensiak 00:45:07
Franciszek Kępka 00:52:11
2016.07.17 XXIX Półmaraton Lipcowy w Okonku (21,097 km) Okonek
Arkadiusz Kolendo 01:47:26
2016.07.16 4. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska (21,097 km) Szklarska Poręba
Waldemar Grabiński 01:50:06
Anna Niespodziana 01:52:34
2016.07.10 XXVII Bieg Jagiełły (21,097 km) Pobiedziska
Ilona Kaźmierczak 01:54:27
Henryk Malinowski 02:03:42
2016.07.10 Triatlon Bydgoszcz (0,950 km pływanie, 45 km rower, 10,8 km bieg ) Bydgoszcz
Marek Jałoszyński 02:56:41
2016.07.03 8 PZU półMARATON Karkonoski (21,097 km) Szklarska Poręba
Waldemar Grabiński 02:40:21
2016.07.02/03 II Lipcowy Dwubieg Puszczykowski (8 km,9 km) Puszczykowo
Anna Niespodziana 00:42:12 I msc. kat. wiekowa – bieg poranny
Anna Niespodziana 00:41:38 I msc. kat. wiekowa – bieg wieczorny
2016.07.02 Ultramaraton Karkonoski (46,7 km) Szklarska Poręba
Waldemar Grabiński 06:18:27
2016.06.26 IV Piotr i Paweł (10 km) Poznań
Piotr Ignasiak 00:39:45
Henryk Malinowski 00:54:15
2016.06.26 II Szczęśliwa Siódemka (7,777 km) Komorniki
Anna Niespodziana 00:37:32 I msc. kat. wiekowa
2016.06.26 2 PZU Maraton Szczeciński (42,195 km) Szczecin
Waldemar Grabiński 03:39:05
Mateusz Banach 03:53:20
2016.06.25 II Nocny Bieg Świętojański (10 km) Poznań
Arkadiusz Kolendo 00:46:28
2016.06.24 Bieg Czekoladowy (5 km) Poznań
Adrian Dąbrowski 00:23:30 III msc. kat. wiekowa
Letycja Rogińska 00:31:54
Mateusz Banach 00:31:55
2016.06.18 4 PKO Nocny Wrocław Półmaraton (21,097 km) Wrocław
Wojciech Grabiński 01:20:08
Jacek Biegański 01:35:51
Łukasz Bartoszek 01:38:27
Maciej Ziętek 01:43:58
Anna Niespodziana 01:44:07
Waldemar Grabiński 01:46:38
Franciszek Kępka 02:24:23
Hanna Grabińska 02:24:24
2016.06.17 Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim (10 km) Gdynia
Arkadiusz Kolendo 00:49:39
2016.06.12 X Hunters Półmaraton Słowaka (21,097 km) Grodzisk Wlkp.
Wojciech Grabiński 01:20:56 II msc. kat. wiekowa
Arkadiusz Kolendo 01:33:14
Franciszek Kępka 02:11:29
2016.06.12 Galicya Maraton (42,195 km) Przemyśl
Waldemar Grabiński 03:54:41
2016.06.11 Nocna Dycha Kopernikańska (10 km) Toruń
Zbigniew Chudzicki 00:50:21
2016.06.11 II Działkowa Piątka (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:17:51  II msc. kat. OPEN
2016.06.11 7 Żmigrodzki Bieg Smoka (10 km) Żmigród
Ania Niespodziana 00:47:36 I msc. kat. wiekowa
Waldemar Grabiński 00:49:31
Hanna Grabińska 01:03:06
2016.06.11 Sucholeska Dycha (10 km) Suchy Las
Mikołaj Maciaszczyk 00:42:55
Kamil Walensiak 00:45:38
Adrian Dąbrowski 00:45:38
Marek Maciaszczyk 00:52:03
Henryk Malinowski 00:52:33
Marlena Janus 01:00:28
2016.06.05 3. Activus Run (10 km) Szreniawa
Kamil Walensiak 00:45:35
2016.06.05 Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie (21,097 km) Murowana Goślina
Marcin Kapela 01:24:09
Arkadiusz Kolendo 01:35:53
Maciej Ziętek 01:46:10
Ilona Kaźmierczak 01:51:28
Waldemar Grabiński 01:51:31
Marek Maciaszczyk 01:53:12
Piotr Tabat 01:55:29
Zbigniew Chudzicki 02:00:04
Karolina Jezierska 02:03:53
Henryk Malinowski 02:10:02
2016.06.04 Parkrun Poznań #200 (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:17:32
2016.05.27 XIII Bieg Rzeźnika ( 82 km) Cisna
Waldemar Grabiński 12:55:44
Wojciech Grabiński 15:50:36
2016.05.22 XLPL Ekiden Sztafeta Maratońska ( 42,195 km) Poznań
Wojciech Grabiński 5,4km – 19:05 druż: 03:00:22
2016.05.22 Bieg Lwa (21,097 km) Tarnowo Podgórne
Maciej Ziętek 01:56:21
2016.05.21 Beskidzki Topór (73 km) Andrychów
Waldemar Grabiński 12:11:02,0
Anna Niespodziana 12:11:02,1
2016.05.21 Bieg Trzech Sznek ( 10 km) Puszczykowo
Arkadiusz Kolendo 00:42:44
2016.05.15 II Maraton Podhalański (42,195 km) Nowy Targ
Waldemar Grabiński 04:18:51
2016.05.15 15.PZU Cracovia Maraton (42,195 km) Kraków
Klaudia Chlebda 03:46:38
2016.05.15 III Skockie Przełaje (6,5 km) Skoki
Brust Bartosz 00:25:20 II msc. kat. wiekowa
Kolendo Arkdiusz 00:28:47
Walensiak Kamil 00:30:46
Dąbrowski Adrian 00:30:47
Dudkowiak Łukasz 00:32:53
Niespodziana Anna 00:33:19 I msc. kat.wiekowa
Maciaszczyk Marek 00:34:27
Dąbrowski Bartosz 00:34:54
Wasila Waldemar 00:34:54
Jezierska Karolina 00:35:30
Malinowski Henryk 00:35:55
2016.05.14 I Dycha Gryfa (10 km) Zaniemyśl
Bartosz Brust 00:41:24
Łukasz Dudkowiak 00:47:19
2016.05.14 I Bieg Charytatywny DLA CIEBIE (10 km) Pobiedziska
Anna Niespodziana 59:24 min. II msc. kat. OPEN Kobiety
2016.05.08 V Bieg Szpot Swarzędz (10 km) Swarzędz
Bartosz Brust 00:37:47
2016.05.08 Wings for Life World Run Poznań
Waldemar Grabiński
2016.05.07 GWiNT Ultra Cross (110 km) Grodzisk Wielkopolski
Waldemar Grabiński 14:09:17
2016.05.07 IX Bieg Piastowski (21,097 km) Inowrocław
Wojciech Grabiński 01:23:38
2016.05.01 Wągrowiecka Dycha (10 km) Wągrowiec
Kapela Marcin 0:38:08 I msc. kat. wiekowa
Grabiński Wojciech 0:39:36
Brust Bartosz 0:40:29
Lach Krystian 0:44:52 I msc. kat. wiekowa
Czarnecki Adrian 00:45:48
Kolendo Arkadiusz 00:46:04
Maciaszczyk Mikołaj 0:47:28
Walensiak Kamil 0:47:47
Bartoszek Kasia 0:47:48 III msc. kat. wiekowa
Dąbrowski Adrian 0:48:46 III msc. kat. wiekowa
Banach Mateusz 0:48:47
Walerowski Piotr 00:52:03
Wasila Waldemar 00:52:14
Fronczak Łukasz 00:53:14
Maciaszczyk Marek 0:53:29
Tabat Piotr 0:53:29
Dudkowiak Łukasz 0:53:29
Chudzicki Zbigniew 0:54:51
Malinowski Henryk 0:56:32 I msc. kat. wiekowa
Dąbrowski Bartosz 00:57:08
Jezierska Karolina 0:57:59
Wysocki Jacek 0:58:11
Zygmunt Szymon 00:59:37
2016.04.24 V Bieg na Mount Everest – Piękno Natury (8850 m) Bytów
Anna Niespodziana 00:50:12
Waldemar Grabiński 00:50:13
2016.04.24 XXXIII Bieg Kosynierów (10 km) Września
Wojciech Grabiński 35:58 PB
Marcin Kapela 36:05 PB
Bartosz Brust 37:23 PB
Rajmund Kańduła 39:33 PB
Angelika Kapela 1:00:18
2016.04.23 VIII Papieski Bieg Przełajowy im. św. Jana Pawła II (9 km) Stara Łubianka
Wojciech Grabiński 31:41
Anna Niespodziana 43:53
Ilona Kaźmierczak 46:23
Henryk Malinowski 46:23
Waldemar Grabiński 46:43
2016.04.23 XXVIII Bieg im. Tomasza Hopfera (10 km) Janowiec Wielkopolski
Kamil Walensiak 00:43:38 PB
Łukasz Dudkowiak 00:45:43
2016.04.17 9. PKO Poznań Półmaraton (21.097 km) Poznań
Kapela Marcin  1:21:15 PB
Brust Bartosz  1:22:10 PB
Kańduła Rajmund  1:28:50 PB
Grabiński Wojciech  1:29:03
Ignasiak Piotr 1:31:04 PB
Kozłowska  Kornelia 1:32:59
Banach Mateusz  1:34:04 PB!
Kolendo Arkadiusz 1:39:17
Martynowski Witold  1:39:56
Ziętek Maciej  1:41:51 PB
Czarnecki Adrian  1:43:30
Chlebda Klaudia  1:44:23 PB
Pufal Michał  1:49:46
Chudzicki Zbigniew  1:55:37
Maciaszczyk Marek  1:59:08
Nowak Andrzej  2:01:24
Jezierska Karolina  2:09:28
Kalota Kamil  2:11:18 PB
Grabińska Hanna  2:19:34 PB
Kępka Franciszek  2:32:19
2016.04.17 DOZ Maraton Łódź z PZU (42,195 km) Łódź
Waldemar Grabiński 03:46:15
2016.04.10 Volkswagen Ekonomiczna Piątka (5 km) Poznań
Arkadiusz Kolendo 00:20:55
2016.04.09 III Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego (10 km) Poznań
Wojciech Grabiński 0:38:25 I msc. kat. wiekowa
2016.04.03 43 Maraton Dębno (42,195 km) Dębno
Wojciech Grabiński 3:08:25
Rajmund Kańduła 3:21:02
2016.04.03 11 PZU Półmaraton Warszawski (21,097 km) Warszawa
Waldemar Grabiński 01:41:41
Klaudia Chlebda 01:50:46
Andrzej Starzec 02:00:25
Hanna Grabińska 02:29:31
2016.04.03 II Olszak Półmaraton (21,097 km) Poznań
Henryk Malinowski 02:33:45
2016.04.03 I Wiosenny Bieg Przełajowy Rudnicze (ok.12 km) Rudnicze
Adrian Dąbrowski
Katarzyna Bartoszek
Łukasz Bartoszek
Anna Niespodziana
Marek Maciaszczyk
2016.03.20 XVII Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego (21,097 km) Żywiec
Waldemar Grabiński 01:49:36
2016.03.19 Korona Wielkopolski (12km) Olandia
Katarzyna Bartoszek 00:56:26 I msc. kat. OPEN Kobiet
Łukasz Bartoszek 00:56:35
Anna Niespodziana 01:03:23 III msc. kat. wiekowa
Henryk Malinowski 01:07:10 I msc. kat. wiekowa
2016.03.19 12 Bieg Lotto Maniacka Dziesiątka (10 km) Poznań
Marcin Kapela 36:56
Bartosz Brust 37:48
Wojciech Grabiński 39:46
Piotr Ignasiak 40:21
Michał Pufal 47:06
Kamil Walensiak 47:25
Klaudia Chlebda 47:37
Waldemar Grabiński 51:10
Hanna Grabińska 58:07
Jolanta Thomann 01:01:10
2016.03.13 III Cross Marcowy (8 km) Puszczykowo
Mateusz Banach : 00:34:52
Adrian Dąbrowski: 00:36:18 III msc. kat. wiekowa
Krystian Lach: 00:35:54 I msc. kat. wiekowa
2016.03.06 Enea Tri Tour Family Winter Run (10,8 km) Poznań
Arkadiusz Kolendo 00:54:35
2016.03.05 Warta Challenge Maraton&HalfMaraton (42,195/21,097km) Biedrusko
PÓŁMARATON
Klaudia Chlebda 1:51:40
Bartosz Brust 1:51:41
Hanna Grabińska 2:34:57
MARATON
Waldemar Grabiński 4:26:54
2016.02.28 Tropem Wilczym IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych (1963 m, 5km) Rogoźno
1963m:
Wojciechowski Paweł 0:08:01
Kołodziej Gracjan 0:08:05
Kaźmierczak Andrzej 0:08:07
Lochyński Adam 0:08:10
Kornobis Franciszek 0:08:12
Gruszka Michał 0:08:24
Kala Maksymilian 0:08:24
Kapela Arkadiusz 0:08:47
Kutka Maciej 0:08:54
Kasprzak Marek 0:08:54
Kaźmierczak Marcel0:08:59
Kaźmierczak Robert0:09:02
Kaniewski Michał 0:09:03
Otto Artur 0:09:39
Mantas Michał 0:09:39
Malinowski Henryk 0:10:02
Jezierska Karolina 0:10:03
Kapela Angelika 0:10:15
Gawroński Eryk 0:10:16
Ciesielska Julia 0:10:18
Zwolińska Kornelia 0:10:22
Bazydło Monika 0:10:33
Kaźmierczak Zofia 0:11:21
Maciaszczyk Magdalena 0:11:21
Banach Mateusz 0:11:22
Grabiński Waldemar 0:11:37
Thomann Jolanta 0:11:38
Zwolińska Tatiana 0:11:46
Kaźmierczak Sonia 0:11:55
Kalota Kamil 0:12:05
Chlebda Olga 0:12:05
Kaźmierczak Ilona 0:14:50
Kaźmierczak Urszula 0:14:50
Suś Iwona 0:15:17
5km:
Kapela Marcin 0:19:24 I msc.kat.  OPEN Mężczyzn
Brust Bartosz 0:19:38 II msc. kat. OPEN Mężczyzn
Grabiński Wojciech 0:19:54 III msc. kat. OPEN Mężczyzn
Urbaniak Damian 0:21:02
Kanduła Rajmund 0:21:17
Lach Krystian 0:22:02
Czarnecki Adrian 0:22:18
Dąbrowski Adrian 0:23:00
Walensiak Kamil 0:23:20
Bartoszek Katarzyna 0:23:58 I msc. kat. OPEN Kobiet
Dudkowiak Łukasz 0:24:56
Chudzicki Zbigniew 0:25:33
Chlebda Klaudia 0:25:40 II msc. kat. OPEN Kobiet
Niespodziana Anna 0:27:40 III msc. kat. OPEN Kobiet
Tabat Piotr 0:27:41
Szlachetka Adam 0:28:46
Pufal Michał 0:28:59
Zygmunt Szymon 0:29:01
Brust Mariola 0:29:03
Kaniewska Beata 0:29:21
Szlachetka Krzysztof 0:29:59
Janowska Żaneta 0:34:32
2016.02.28 Tropem Wilczym IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych (1963 m) Poznań
Wojciech Grabiński 0:07:10
2016.02.27 I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego (2,5- x km) Oborniki
Wojciech Grabiński 27,5km 01:53:09 – III msc. kat. OPEN
Arkadiusz Kolendo 22,5 km 01:53:30
Michał Pufal 20km 01:49:44
Waldemar Grabiński 20km 01:49:44
Maciej Ziętek 20km 01:49:44
Hanna Grabińska 17,5km 01:53:36
Jacek Wysocki 17,5 km 01:53:40
Mikołaj Maciaszczyk 15km 01:07:36
Krzysztof Grewling 15km 01:33:57
Szymon Zygmunt 15km 01:34:01
Karolina Sztuba 12,5km 01:20:47
Henryk Malinowski 7,5km 00:40:49
Anna Niespodziana 7,5km 00:41:09
Kamil Walensiak 5km 00:22:24
Łukasz Dudkowiak 5km 00:22:31
Klaudia Chlebda 5km 00:26:20
Maciej Kaniewski 5km 00:28:55
Anna Ziętek 5km 00:32:00
Piotr Tabat 2,5km 00:15:53
Linda Tabat 2,5km 00:15:54
Iwona Suś 2,5km 00:20:16
2016.02.21 VI Wildecka Dziesiątka (10 km) Poznań
Wojciech Grabiński 38:02
Arkadiusz Kolendo 47:33
Henryk Malinowski 56:54
2016.02.14 1. Bieg Czekoladowy (5 km) Poznań
Mateusz Banach 00:21:58
Adrian Dąbrowski 00:23:41
2016.02.13 II Bieg Walentynkowy (10 km) Poznań
Henryk Malinowski 00:58:40
2016.02.13 Parkrun Poznań ( 5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:18:40 II msc. kat. OPEN Mężczyzn
2016.02.13 TUT Trójmiejski Ultra Truck (65 km) Gdynia
Waldemar Grabiński 07:47:03
2016.02.06 Parkrun Poznań (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:18:47
Adrian Dąbrowski 00:23:56
Mateusz Banach 00:23:58
2016.02.06 Warta Challenge Maraton&HalfMaraton (42,195/21,097km) Biedrusko
PÓŁMARATON
Klaudia Chlebda 2:01:43
Waldemar Grabiński 2:14:58
Hanna Grabińska 2:40:45
2016.01.31 II Marceliński Bieg Zimowy ( 10 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:39:10
Adrian Dąbrowski 00:52:54
Henryk Malinowski 00:57:28
2016.01.30 II Zimowy Półmaraton Gór Stołowych (21,097 km) Pasterka
Waldemar Grabiński 03:37:49
Klaudia Chlebda 03:37:50
2016.01.16 Warta Challenge Maraton&HalfMaraton (42,195/21,097km) Biedrusko
PÓŁMARATON
Klaudia Chlebda 2:08:08
MARATON
Waldemar Grabiński 4:50:50
2016.01.09 IX Chrustowski Bieg Zimowy (12 km) Chrustowo
Damian Urbaniak 00:46:18
Rajmund Kańduła 00:50:32
Piotr Ignasiak 00:53:46
Łukasz Dudkowiak 00:57:19
Krystian Lach 00:59:07
Piotr Tabat 00:59:48
Klaudia Chlebda 00:59:55 1 msc. kat. wiekowa
Waldemar Grabiński 01:04:16
Anna Niespodziana 01:04:34
Marek Maciaszczyk 01:05:01
Franciszek Kępka 01:06:29
Jerzy Gendek 01:06:35
Henryk Malinowski 01:08:03
Kamil Kalota 01:10:46
Angelika Kapela 01:13:28
Tatiana Zwolińska 01:14:01
Hanna Grabińska 01:16:12
2016.01.06 I Bieg Trzech Króli (10 km) Nowy Folwark, Września
Marcin Kapela 42:01
Bartosz Brust 45:13
Rajmund Kańduła 45:38
Lach Krystian 51:28
Waldemar Grabiński 1:00:18
Michał Pufal 1:00:59
Hanna Grabińska 1:30:00
2016.01.02 Parkrun Poznań ( 5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:19:19
Adrian Dąbrowski 00:24:16
2015.12.27 Parkrun Poznań (5 km) Poznań
Mateusz Banach 00:19:54
2015.12.27 XXXII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy ( 5,4 km) Poznań
Kamil Walensiak 23:29
2015.12.27 Bieg Powstania Wielkopolskiego (10 km) Poznań
Kamil Walensiak 50:02
2015.12.12 Warta Challenge Maraton&HalfMaraton (42,195/21,097km) Biedrusko
PÓŁMARATON
Klaudia Chlebda 01:53:07
MARATON
Waldemar Grabiński 04:15:49
2015.12.05 Korona Wielkopolski (10 km) Poznań
Katarzyna Bartoszek 0:48:43 I msc. kat. wiekowa
Łukasz Bartoszek 0:48:43
Anna Niespodziana 0:56:02 III msc. kat. wiekowa
Henryk Malinowski 0:59:00 I msc. kat. wiekowa
2015.11.22 Marceliński Bieg Jesienny (11,2 km) Poznań
Wojciech Grabiński 43:56
Kamil Walensiak 56:42
2015.11.14 Warta Challenge Maraton&HalfMaraton (42,195/21,097km) Biedrusko
PÓŁMARATON:
Klaudia Chlebda 01:52:52
Waldemar Grabiński 01:52:53
2015.11.11 Luboński Bieg Niepodległości (10km) Luboń
Henryk Malinowski 00:54:47
2015.11.11 Bieg Niepodległości (5/10km) Oborniki
5KM:
Karolina Jezierska 26:34
Sonia Kaźmierczak 28:22 DEBIUT II MIEJSCE Kat. Wiek.
Marek Maciaszczyk 28:32
Magdalena Maciaszczyk 28:40 DEBIUT
Żaneta Janowska 30:13
Krzysztof Nowaczyk 32:53
10KM:
Marcin Kapela 38:11
Wojciech Grabiński 38:59
Bartosz Brust 40:22
Marek Jałoszyński 43:29 PB!
Łukasz Dudkowiak 44:24 PB!
Piotr Tabat 47:46
Michał Pufal 49:06 PB!
Waldemar Wasila 51:54
2015.11.07 I Rogoziński Półmaraton Przemysła II (21,097km) Rogoźno
Marcin Kapela 01:27:26 IIImsc kat wiekowa – I msc GMINA ROGOŹNO
Wojciech Grabiński 01:28:27 II msc GMINA ROGOŹNO
Bartosz Brust 01:30:34 III msc GMINA ROGOŹNO
Kornelia Kozłowska 01:39:04 II msc OPEN KOBIET – I msc GMINA ROGOŹNO
Łukasz Dudkowiak 01:40:27 PB!
Mateusz Banach 01:41:22 Debiut na zawodach
Piotr Ignasiak 01:41:39
Bartosz Koprowski 01:42:32
Łukasz Kusiak 01:44:16
Łukasz Bartoszek 01:45:02 Pacemaker
Rajmund Kańduła 01:45:05 Pacemaker
Marek Jałoszyński 01:45:05
Fryderyk Kowal 01:45:25
Paweł Ruciński 01:47:34
Paweł Wojciechowski 01:48:38 Debiut
Grzegorz Kornobis 01:49:41 Debiut
Piotr Tabat 01:50:12
Robert Kornobis 01:50:25 Debiut
Ilona Kaźmierczak 01:51:30 II msc kat wiekowa – II msc  GMINA ROGOŹNO
Klaudia Chlebda 01:51:39 Debiut na zawodach – III msc  GMINA ROGOŹNO
Waldemar Grabiński 01:53:19
Piotr Walerowski 01:57:39
Zbigniew Chudzicki 01:58:10 Debiut
Marek Maciaszczyk 01:58:18 PB!
Maciej Dąbrowski 01:58:44 Debiut
Damian Nowacki 01:59:07 Debiut
Anna Niespodziana 01:59:49
Bartoszek Katarzyna 02:00:00 Pacemaker 
Henryk Malinowski 02:01:21
Jerzy Gendek 02:01:38
Bartłomiej Przybylski 02:02:42
Szymon Guźliński 02:06:29 Debiut na zawodach
Kamil Walensiak 02:06:32
Katarzyna Tomczak 02:06:36
Józef Grewling 02:09:35
Agata Ross 02:09:55 Debiut na zawodach
Karolina Jezierska 02:10:16
Hubert Kuszak 02:12:09 Debiut
Maciej Walich 02:13:25
Franciszek Kępka 02:19:29
Bartłomiej Maciejewski 02:23:55 Debiut
Angelika Kapela 02:28:42 Debiut
Jacek Wysocki 02:28:42 Debiut
Hanna Grabińska 02:36:00
2015.10.31 Parkrun Poznań (5km) Poznań
Wojciech Grabiński 18:29
2015.10.28 Korona Wielkopolski (10km) Dębina k. Szamotuł
Bartoszek Łukasz 48:47
Bartoszek Katarzyna 48:48 I msc OPEN Kobiet
Malinowski Henryk 58:20 I msc kat wiekowa
Walensiak Kamil 58:39
2015.10.24 Bieg Po Schodach Collegium Altum (18 pięter – 400stopni) Poznań
Damian Nowacki 2:19
Marek Jałoszyński 2:20
2015.10.24 Cracovia Półmaraton (21,097km) Kraków
Waldemar Grabiński 01:47:31
Hanna Grabińska 02:41:00
2015.10.18 Półmaraton Samsunga (21,097km) Szamotuły
Marek Jałoszyński 01:35:00
Maciej Ziętek 01:43:54
Piotr Tabat 01:47:33
Katarzyna Bartoszek 01:47:49
Łukasz Bartoszek 01:48:47
Waldemar Grabiński 01:53:35
Franciszek Kępka 01:58:44 
2015.10.18 Pyra Party blisko Warty (10km) Puszczykowo
Wojciech Grabiński 38:28 III Open
Jerzy Gendek 56:11
2015.10.18 Pyra Party blisko Warty – bieg młodzieżowy (800m) Puszczykowo
Krystian Lach – I miejsce
2015.10.11 Poznań Maraton (42,195km) Poznań
Bartosz Brust 3:22:23
Marcin Kapela 3:28:55 Debiut
Rajmund Kańduła 3:38:36
Waldemar Grabiński 3:45:08
Maciej Ziętek 3:54:15
Piotr Ignasiak 3:57:03 Debiut
Łukasz Dudkowiak 3:57:23 Debiut
Wojciech Grabiński 4:00:17
Ilona Kaźmierczak 4:04:04 Debiut
Michał Pufal 4:08:51 Debiut
Anna Niespodziana 4:25:13 Debiut
Franciszek Kępka 5:47:11
2015.10.04 Silesia Półmaraton (21,097km) Katowice
Waldemar Grabiński 01:52:36
2015.10.04 Dycha Drzymały (10km) Rakoniewice
Rajmund Kańduła 43:12
2015.09.27 Maraton Warszawski (42,195km) Warszawa
Waldemar Grabiński 03:34:12
2015.09.19 Maraton Szczeciński (42,195km) Szczecin
Waldemar Grabiński 03:43:44
2015.09.19 Bieg im. Marka Stefaniaka (10km) Rożnowice
Grabiński Wojciech 38:06
Kapela Marcin 38:44
Brust Bartosz 41:51
Kaźmierczak Robert 47:17 (Debiut na zawodach!)
Bartoszek Katarzyna 47:56
Kaźmierczak Ilona 48:59
Owsianny Krzysztof 52:36 (Debiut na zawodach!)
Niespodziana Anna 53:17
Malinowski Henryk 53:19
Wysocki Jacek 56:31 PB
Kapela Angelika 1:00:04
Feder Kamila 1:00:59 (Debiut na zawodach!)
Grabińska Hanna 1:02:41
2015.09.13 Maraton Wrocławski (42,195km) Wrocław
Wojciech Grabiński 3:24:37
Waldemar Grabiński 3:54:50
2015.09.06 Maraton Ostrawski (42,195km) Ostrawa – CZ
Waldemar Grabiński 03:54:16
2015.09.06 Półmaraton Philipsa (21,097km) Piła
Wojciech Grabiński 01:25:39
Marcin Kapela 01:29:48
Bartosz Brust 01:29:51
Marek Jałoszyński 01:37:49
Bartosz Koprowski 01:39:58
Łukasz Dudkowiak 01:40:40
Piotr Tabat 01:48:59
Henryk Malinowski 01:58:57
Hanna Grabińska 02:25:26
2015.08.30 Szczecin Półmaraton (21,097km) Szczecin
Waldemar Grabiński 01:44:04
2015.08.29 Bieg Po Zdrowie (10,2km) Poznań
Wojciech Grabiński: 39:42
Waldemar Grabiński 54:02
2015.08.23 Toyota Półmaraton (21,097km) Wałbrzych
Bartosz Brust 01:34:59
Waldemar Grabiński 01:45:08
2015.08.22 Bieg Niezłomnych (10km) Sobótka
Bartosz Brust 00:45:23
Michał Pufal 00:53:55
Waldemar Grabiński 00:56:21
2015.08.15 Maraton Solidarności (42,195km) Gdynia-Gdańsk
Waldemar Grabiński 04:14:57
2015.08.08 Bieg Katorżnika (10km) Lubliniec
Marek Jałoszyński 02:59:45
2015.07.30 City Trail On Tour (5km) Poznan
Malinowski Henryk 27:04
Budzyn Joanna 35:52
2015.07.26 Maraton Podhalański (42,195km) Nowy Targ – Zakopane
Wojciech Grabiński 03:51:33
Waldemar Grabiński 04:22:18
2015.07.19 Wągrowiecka Dwunastka (12km) Wągrowiec

Wojciech Grabiński 50:10
Bartosz Brust 55:23
Michał Pufal 59:10
Marek Jałoszyński 59:49
Łukasz Dudkowiak 1:00:29
Paweł Wojciechowski 1:01:01
2015.07.18 Wielka Pętla Izerska (21.097km) Szklarska Poręba
Waldemar Grabiński 02:08:34
2015.07.04 – Rekord Guinessa 366 (42.195 km) Witunia k.Bydgoszczy

Wojciech Grabiński 04:05:18
Waldemar Grabiński 05:18:45
2015.06.28 – Bieg o Puchar Złotej Pyry (21.097km) Oborniki
Wojciech Grabiński 01:24:05
Bartosz Brust 01:37:17
Marek Wardęga 01:37:45
Mateusz Sędzik 01:38:41
Michał Pufal 01:42:59
Joanna Pawlik 01:43:34
Łukasz Dudkowiak 01:46:45
Ilona Kaźmierczak 01:46:45
Waldemar Grabiński 01:52:24
Anna Niespodziana 01:52:53
Karolina Jezierska 02:03:06
Hanna Grabińska 02:34:2
2015.06.28 – III Bieg Piotra i Pawła (10km) Poznań
Henryk Malinowski 00:52:12
Joanna Budzyn 01:08:36
2015.06.20 – 3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton (21.097) Wrocław
Wojciech Grabiński 01:25:42
Michał Pufal 01:41:44 PB
Marek Jałoszyński 01:46:10
Waldemar Grabiński 01:51:45
Franciszek Kępka 02:26:03
Hanna Grabińska 02:30:13
2015.06.20 – I Nocny Bieg Świętojański (10km ) Poznań
Henryk Malinowski 00:58:37
2015.06.18 – IX Grodziski Półmaraton Słowaka (21.097 km) Grodzisk Wielkopolski
Wojciech Grabiński 01:25:57
Rajmund Kańduła 01:39:53
Marlena Zaranek 02:11:37
2015.06.13 – VII Supermaraton 25/50 km Ozorków k.Łodzi
Waldemar Grabiński 50km 05:21:15
Hanna Grabińska 25km 03:28:57
2015.06.07 XIX Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie (21.097) M. Goślina
Piotr Tabat 01:51:52
2015.06.06 – 4. Mróz Śrem Półmaraton (21.097) Śrem
Wojciech Grabiński 01:28:39
Waldemar Grabiński 01:59:12
Franciszek Kępka 02:26:48
2015.05.30 – XXXII Półmaraton Solan (21.097 km) Nowa Sól
Wojciech Grabiński 01:24:45
Waldemar Grabiński 01:52:30
2015.05.23 – Sky Tower RUN (1142 schdy 49 piętro) Wrocław
Mateusz Sędzik 00:06:18
Wojciech Grabiński 00:07:13
Waldemar Grabiński 00:12:18
2015.05.21 I Bieg Świetlików (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:18:25
2015.05.17 – Sztafeta 24godzinna (Multi) Rawicz
Wojciech Grabiński 18 kółek 50,4km drużyna 400,4 km
Rajmund Kańduła 13 kółek 36,4 km drużyna 324,8km
2015.05.17 – 1. PZU Gdańsk Maraton (42.195 km) Gdańsk
Mateusz Sędzik 03:31:55
Waldemar Grabiński 04:09:25
2015.05.10 – IV Bieg Szpot Swarzędz (10 km) Swarzędz
Anna Niespodziana 00:50:58
Ilona Kaźmierczak 00:51:00
Henryk Malinowski 00:51:54
Marlena Zaranek 00:55:37
2015.05.09 – Run of Spirit (11.4 km) Poznań
Henryk Malinowski 01:01:14
2015.05.09 – VIII Bieg Piastowski (21.097 km) Kruszwica-Inowrocław
Hanna Grabińska 02:39:37
Wojciech Grabiński 02:39:37
Waldemar Grabiński 02:39:37
2015.05.09 – Ultra Gwint Cross Normal (110km) Grodzisk Wielkopolski
Franciszek Kępka 19:42:19
2015.05.03 – II Wings For Life World Run (Multi) Poznań
Wojciech Grabiński dystans: 35.01 km
Waldemar Grabiński dystans: 23.12 km
2015.05.03 – XXIV Bieg im. Jana Kilińskiego (21.097 km) Mogilna-Trzemeszno
Franciszek Kępka 02:03:51
2015.05.01 – I Wągrowiecka Dycha (10 km) Wągrowiec
Wojciech Grabiński 00:36:38
Łukasz Dudkowiak 00:43:12
Paweł Wojciechowski 00:45:27
Michał Pufal 00:46:24
Ilona Kaźmierczak 00:46:37
Anna Niespodziana 00:49:18
Henryk Malinowski 00:51:07
Waldemar Grabiński 00:52:46
Karolina Jezierska 00:52:47
Marlena Zaranek 00:53:00
Maciej Wahlich 00:53:24
Hubert Kuszak 00:53:30
2015.04.26 – Orlen Warsaw Maraton (42.195 km) Warszawa
Wojciech Grabiński 03:26:14 PB
Rajmund Kańduła 03:39:24 PB
Waldemar Grabiński 03:42:01
Piotr Tabat 04:29:15
Bartosz Brust 04:39:37
2015.04.26 – XXXII Bieg Kosynierów (10 km) Września
Marcin Kapela 00:37:40
Angelika Kapela 00:59:24
2015.04.26 – Volkswagen Ekonomiczna Piątka (5 km) Poznań
Franciszek Kępka 00:25:39
2015.04.25 – II Uniwersytecka Zadyszka (10 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:39:20
Mateusz Sędzik 00:49:02
Krystian Lach 00:49:42
Hanna Grabińska 01:10:09
2015.04.19 – 14. Cracovia Maraton (42.195 km) Kraków
Wojciech Grabiński 04:00:21
Waldemar Grabiński 04:00:22
Franciszek Kępka 04:51:21
2015.04.19 – DOZ Maraton Łódzki z PZU (42.195 km) Łódź
Mateusz Sędzik 03:47:36
2015.04.19 – Bieg Papieski (10 km) Oborniki
Marcin Kapela 00:38:03
Rajmund Kańduła 00:41:12
Marek Wardęga 00:42:17
Łukasz Dudkowiak 00:44:31
Bartosz Brust 00:45:51
Piotr Tabat 00:47:13
Damian Nowacki 00:48:12
Paweł Wojciechowski 00:48:45
Ilona Kaźmierczak 00:49:07
Anna Niespodziana 00:50:44
Marek Maciaszczyk 00:52:05
Henryk Malinowski 00:52:14
Bartosz Pawlak 00:52:43
Jerzy Gendek 00:54:28
Marlena Zaranek 00:55:05
Bartłomiej Maciejewski 00:56:18
Beata Kaniewska 00:58:03
Mariola Brust 00:58:04
2015.04.18 – 10. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (4.2 km) Kraków
Wojciech Grabiński 00:15:12
Waldemar Grabiński 00:20:47
Franciszek Kępka 00:22:57
Hanna Grabińska 00:28:09
2015.04.18 – Bieg o Puchar RMF FM (4.5 km) Kraków
Hanna Grabińska 00:28:56
Franciszek Kępka 00:28:56
Wojciech Grabiński 00:28:56
Waldemar Grabiński 00:28:56
2015.04.17 – Bieg Nocny (10 km) Kraków
Waldemar Grabiński 00:49:05
Hanna Grabińska 01:04:07
2015.04.12 – 42 Maraton Dębno (42.195 km) Dębno
Waldemar Grabiński 03:45:19
Franciszek Kępka 04:43:18
2015.04.12 – 8 Poznań Półmaraton (21.097 km) Poznań
Wojtek Grabiński 01:25:19
Rajmund Kańduła 01:33:56
Bartek Brust 01:34:08
Dawid Kaniewski 01:34:58
Marek Jałoszyński 01:40:54
Michał Pufal 01:50:00
Piotr Tabat 01:50:05
Henryk Malinowski 02:07:12
Marlena Zaranek 02:10:56
Marek Maciaszczyk 02:13:14
Hania Grabińska 02:19:48
Karolina Jezierska 02:20:31
2015.04.04 – I Bieg Wielkanocnego Zajączka (10 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:39:46
Franciszek Kępka 00:54:31
Waldemar Grabiński 00:56:35
Henryk Malinowski 00:57:25
Hanna Grabińska 01:13:06
5km – Krystian Lach 0:26:44
2015.03.29 – 10 Półmaraton Warszawski (21.097 km) Warszawa
Waldemar Grabiński 01:42:54
Hanna Grabińska 02:36:16
2015.03.29 – II Wiosenny Bieg Sztafetowy (5km drużynowo) Chodzież
Rogoziński Klub Biegacza 00:18:53
2015.03.21 – 8 Mazda Półmaraton Ślężański (21.097 km) Sobótka
Waldemar Grabiński 01:52:14
2015.03.15 – XXIX Bieg Zaślubin (15 km) Kołobrzeg
Wojciech Grabiński 00:57:16
Mateusz Sędzik 01:07:46
Waldemar Grabiński 01:13:11
Franciszek Kępka 01:20:22
Hanna Grabińska 01:34:33
2015.03.14 – 11 Maniacka Dziesiątka (10km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:37:02
Marcin Kapela 00:39:48
Bartosz Brust 00:40:21
Waldemar Grabiński 00:47:21
2015.03.07 – Grand Prix Poznań CityTrail bieg 5 (5 km) Poznań
Henryk Malinowski 26:25
Hanna Grabińska 29:57
Marlena Zaranek 29:57
Jacek Wysocki 29:59
Joanna Budzyn 32:30
2015.03.01 – Bieg Tropem Wilczym  (1,963 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:06:44
Michał Pufal 00:08:10
Waldemar Grabiński 00:09:22
2015.02.28 – GP Dziewiczej Góry w Biegach Górskich (10km) Czerwonak
Łukasz Dudkowiak 00:59:23
2015.02.22 – V Wildecka Dziesiątka (10 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:38:12
Waldemar Grabiński 00:51:12
Franciszek Kępka 00:52:13
Hanna Grabińska 01:04:40
2015.02.21 – V Bieg Górski (10 km) Leszno
Franciszek Kępka 0:57:27
2015.02.14 – I Bieg Walentynkowy (10 km) Poznań
Grabiński Wojciech 00:37:48 ( III miejsce OPEN )
Grabiński Waldemar 00:51:18
Grabińska Hanna 01:06:30
Budzyn Joanna 01:06:51
Malinowski Henryk 01:06:51
2015.02.14 – XIII Zimowy Bieg Trzech Jezior (15 km) Trzemeszno
Franciszek Kępka 01:18:35
2015.02.07 – Grand Prix Poznań CityTrail bieg 5 (5 km) Poznań
Franciszek Kępka 00:24:23
Marlena Zaranek 00:27:41
Jacek Wysocki 00:27:41
Wojciech Grabiński 00:27:41
Waldemar Grabiński 00:27:41
Joanna Budzyn 00:33:03
Henryk Malinowski 00:33:05
2015.01.31 – VIII Chrustowski Bieg Zimowy (12 km) Chrustowo
Marcin Kapela 00:46:14 ( III miejsce w kategorii wiekowej )
Wojciech Grabiński 00:47:17
Rajmund Kańduła 00:52:12
Łukasz Bartoszek 00:56:57
Łukasz Dudkowiak 00:59:35
Piotr Tabat 00:59:46
Ilona Kaźmierczak 01:01:09
Waldemar Grabiński 01:01:29
Franciszek Kępka 01:02:01
Anna Niespodziana 01:05:01
Henryk Malinowski 01:05:27
Jerzy Gendek 01:07:35
Angelika Kapela 01:14:50 ( III miejsce w kategorii wiekowej )
Hanna Grabińska 01:22:28
Joanna Budzyn 01:22:50
2015.01.24 – Grand Prix Poznań CityTrail bieg 4 (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:17:48
Franciszek Kępka 00:24:41
Waldemar Grabiński 00:25:33
Henryk Malinowski 00:26:02
Hanna Grabińska 00:31:26
Joanna Budzyn 00:33:16
2015.01.18 – I Dycha z obkładem (10,4 km) Daszewice
Wojciech Grabiński 00:43:27
2014.12.28 – XXXI Bieg Sylwestrowy (10,8 km) Poznań
Henryk Malinowski 01:00:01
2014.12.28 – XXX Bieg Sylwestrowy (7 km) Leszno
Wojciech Grabiński 00:29:10
Waldemar Grabiński 00:35:02
Franciszek Kępka 00:47:14
Hanna Grabińska 00:48:30
2014.12.20 – Grand Prix Poznań CityTrail bieg 3 (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:19:15
Waldemar Grabiński 00:23:40
Franciszek Kępka 00:24:07
Marlena Zaranek 00:26:39
Jacek Wysocki 00:26:44
Hanna Grabińska 00:32:37
2014.12.07 – XII Półmaraton św. Mikołajów (21.097 km) Toruń
Bartłomiej Sawicki 01:32:09
Mateusz Sędzik 01:33:11
Franciszek Kępka 02:01:34
2014.12.06 – Bieg Mikołajkowy Poznań (10 km) Poznań
Waldemar Grabiński 00:47:58
Kornelia Kozłowska 00:51:36
Marlena Zaranek 00:58:19
Karolina Jezierska 00:58:26
Henryk Malinowski 00:59:47
Joanna Budzyn 01:08:32
Hanna Grabińska 01:08:42
2014.11.29 – Grand Prix Poznań CityTrail bieg 2 (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:18:55
Krystian Lach 00:24:19
Waldemar Grabiński 00:25:57
Franciszek Kępka 00:26:39
Jacek Wysocki 00:26:57
Hanna Grabińska 00:31:04
2014.11.11 – Bieg Niepodległośći (10 km) Oborniki Wlkp
Wojciech Grabiński 00:37:14
Marcin Kapela 00:37:42 (3 miejsce w kategorii wiekowej)
Marek Wardęga 00:40:03
Mateusz Sędzik 00:40:25
Bartosz Brust 00:40:49
Damian Urbaniak 00:42:43
Rajmund Kandula 00:43:09
Marek Jałoszyński 00:44:46
Łukasz Bartoszek 00:45:02
Jacek Biegański 00:45:37
Łukasz Dudkowiak 00:47:27
Piotr Tabat 00:47:44
Ilona Kaźmierczak 00:49:01
Waldemar Grabiński 00:49:20
Joanna Pawlik 00:49:42
Bartłomiej Sawicki 00:51:56
Jerzy Gendek 00:53:40
Bartłomiej Maciejewski 00:56:24
Franciszek Kępka 00:56:32
Karolina Jezierska 01:02:42
Jacek Wysocki 01:06:57
Hania Grabińska 01:06:57
2014.11.11 – 4 Luboński Bieg Niepodległości (10 km) Luboń
Henryk Malinowski 01:05:30
Joanna Budzyn 01:08:11
2014.11.09 – X Międzynarodowy Kościański Półmaraton (21.097 km) Kościan
Wojciech Grabiński 01:21:32
Waldemar Grabiński 01:40:27
Piotr Walerowski – 01:51:05
Kornelia Kozłowska – 01:59:30 (pacemaker)
2014.10.26 – 1 Cracovia Półmaraton Królewski (21.097 km) Kraków
Waldemar Grabiński 01:41:13
Wojciech Grabiński 01:41:16
2014.10.25 – Grand Prix Poznań CityTrail bieg 1 (5 km) Poznań
Marek Wardęga 00:19:37
Michał Pufal 00:25:02
Henryk Malinowski 00:27:21
Jacek Wysocki 00:27:24
Joanna Budzyn 00:30:25
2014.10.19 – IV Samsung Półmaraton (21.097 km) Szamotuły
Wojciech Grabiński 01:26:00
Bartosz Brust 01:42:35
Waldemar Grabiński 01:43:51
Łukasz Bartoszek 01:43:51
Piotr Tabat 01:46:50
Ilona Kaźmierczak 01:50:24
Łukasz Dudkowiak 01:51:21
2014.10.19 – Men Expert Survival Race (10km z przeszkodami) Poznań
Marek Jałoszyński 01:07:03
2014.10.12 – 15 Poznań Maraton (42.195 km) Poznań
Mateusz Sędzik 03:28:46
Waldemar Grabiński 03:33:04
Wojciech Grabiński 03:34:33
Kornelia Kozłowska 03:43:42
Bartosz Brust 03:44:14
Bartłomiej Sawicki 03:44:53
Marek Wardęga 03:45:01
Pawlak Mateusz 03:47:17
Marek Jałoszyński 03:49:43
Rajmund Kanduła 03:58:46
Jacek Biegański 03:59:11
Piotr Tabat 04:07:32
Miłosz Jaśkowiak 04:22:27
Krzysztof Hertmanowski 04:55:56
2014.10-05 – Silesia Marathon (42.195 km) Katowice
Wojciech Grabiński 03:39:08
Waldemar Grabiński 03:39:11
2014.10.04 – Mini Silesia Marathon (4.2 km) Katowice
Wojciech Grabiński 00:16:00
Waldemar Grabiński 00:21:45
2014.09.28 – XXXII Bieg im. Tadeusza Zielińskiego (10 km) Trzcianka
Marcin Kapela 00:38:01
Wojciech Grabiński 00:39:05
Angelika Kapela 00:56:48
Waldemar Grabiński 00:56:48
2014.09.28 – Pyrlandzka Dycha (10 km) Kaźmierz k. Poznania
Joanna Budzyn 01:09:40
2014.09.28 – II Hochland Półmaraton Doliną Samy (21.097 km) Kaźmierz k.Poznania
Kornelia Kozłowska 02:10:14 (pacemaker)
2014.09.28 – Rak. To się leczy! (Bieg Charytatywny) (5.4 km) Poznań
Bartosz Brust 00:21:54
Krystian Lach 00:24:21 (2 miejsce w kat. wiekowej)
Michał Pufal 00:24:43
2014.09.21 – VII Półmaraton Zbąskich (21.097 km) Zbąszyń
Wojciech Grabiński 01:36:06
Waldemar Grabiński 01:45:36
2014.09.20 – II Biegu im. Marka T. Stefaniaka (10 km) Rożnowice
Wojciech Grabiński 00:38:00 (1 miejsce open)
Mateusz Sędzik 00:40:22 (2 miejsce w kat. wiekowej)
Bartłomiej Sawicki 00:40:30
Marek Wardęga 00:40:54 (1 miejsce w kat. wiekowej)
Damian Urbaniak 00:41:32 (2 miejsce w kat. wiekowej)
Bartosz Brust 00:41:58
Marek Jałoszyński 00:43:43
Piotr Walerowski 00:45:21
Jacek Biegański 00:46:17
Michał Pufal 00:47:52
Waldemar Grabiński 00:48:50
Ilona Kaźmierczak 00:48:54 (2 miejsce w kat. wiekowej)
Krystian Lach 00:51:29 (debiut na zawodach)
Łukasz Bartoszek 00:53:03
Katarzyna Bartoszek 00:53:05 (3 miejsce w kat. wiekowej)
Jacek Wysocki 01:03:53 (debiut na zawodach)
Joanna Budzyn 01:14:37
Franciszek Kępka 01:14:37
2014.09.14 – 32 Wrocław Maraton (42.195 km) Wrocław
Wojciech Grabińśki 03:29:06
Bartłomiej Sawicki 03:36:23
Mateusz Sędzik 03:41:32
Waldemar Grabiński 03:56:44
Jacek Biegański 04:19:29
2014.09.14 – XXXVII Bieg Lechitów (21.097 km) Gniezno
Marcin Kapela – 01:29:52
2014-09-13 Poznań Bike Challenge (100 km rower) Poznań
Piotr Tabat – 03:02:56
2014.09.07 – 24 Półmaraton Philipsa (21.097 km) Piła
Wojciech Grabiński 01:29:06
Marek Wardęga 01:35:00
Bartosz Brust 01:40:13
Marek Jałoszyński 01:45:22
Waldemar Grabiński 01:45:30
Kornelia Kozłowska 01:45:52
Piotr Tabat 01:49:43
Łukasz Dudkowiak 01:49:35
Piotr Tabat 01:49:43
2014.08.31 – XXXV Półmaraton Gryfa (21.097 km) Szczecin
Wojciech Grabiński 01:20:53
Waldemar Grabiński 01:33:36
2014.08.31 – Bieg z okazji 625-lecia Murowej Gośliny (6.25 km) Murowana Goślina
Bartosz Brust 00:28:21 (2 miejsce w kat. wiekowej)
Ilona Kaźmierczak 00:32:32 (3 miejsce open kobiet)
Anna Niespodziana 00:32:58 (2 miejsce w kat. wiekowej)
2014.08.30 – I Bałtycki Półmaraton brzegiem morza (21.097 km) Jastarnia
Mateusz Sędzik 01:36:23
2014.08.30 – IV Nowotomyska Chyża 10 (10 km) Nowy Tomyśl
Henryk Malinowski 57:23
2014.08.23 – 1 Bieg Niezłomnych – Pamięci Żołnierzy Wyklętych (10 km) Sobótka
Waldemar Grabiński 54:14
Michał Pufal 57:52
2014.08.17 – Enea Tour De Tri (triatlon 1/4 Iron Men) Piła
Rajmund Kanduła 02:44:07
Kornelia Kozłowska 03:04:11
2014.08.16 – V Kolezeński Maraton Leszno (42.195 km) Leszno
Mateusz Sędzik 03:41:05
2014.08.16 – X Bieg Katorżnika (10 km) Lubliniec – Kokotek
Marek Jałoszyński 02:41:06
2014.08.16 – WQF Puchar Świata w Quadrathlonie (59.5 km dystans średni) Wolsztyn
Jerzy Gendek 04:00:40 (1 miejsce w kat. wiekowej)
2014.08.15 – XX Maraton Solidarności (42.195 km) Gdynia – Gdańsk
Wojciech Grabiński 03:41:50
Waldemar Grabiński 03:52:04
2014.07.27 – Enea Poznań Triathlon (triathlon 1/2 Ironman) Poznań
Piotr Tabat 06:29:34
Jerzy Gendek 02:56:48 (1/4 Ironman) (3 miejsce w kat. wiekowej)
2014.07.19 – II Bieg Nocny Wokół Jeziora Durowskiego (11 km) Wągrowiec
Marcin Kapela 00:44:54
Damian Urbaniak 00:49:44
Bartosz Brust 00:51:03
Marek Jałoszyński 00:54:54
Łukasz Dudkowiak 01:00:50
Ilona Kaźmierczak 01:00:52
Anna Niespodziana 01:01:35
Katarzyna Bartoszek 01:05:43
Łukasz Bartoszek 01:05:43
Michał Pufal 01:08:44
Karolina Jezierska 01:12:49 (debiut na zawodach)
Henryk Malinowski 01:14:27
Joanna Budzyn 01:15:17
2014.07.19 – II Półmaraton Wielka Pętla Izerska (21.097 km)
Kornelia Kozłowska 01:54:03
2014.07.12 – Biegaj w Górach – Bieg na Śnieżkę (14,3 km) Karpacz
Mateusz Sędzik 01:22:42
Bartłomiej Sawicki 01:33:21
Franciszek Kepka 02:06:15
2014.07.06 – Cross Sierakowski (15 km) Sieraków k.Poznania
Wojciech Grabiński 01:02:46
Łukasz Bartoszek 01:10:24
Waldemar Grabiński 01:18:26
Marlena Zaranek 01:28:40
2014.07.06 – Cross Sierakowski Nordic Walking (7,5 km) Sieraków k.Poznania
Hanna Grabińska 01:07:08
Franciszek Kepka 00:59:49
2014.07.05 – I Janikowska Dyszka (10 km) Janikowo
Anna Niespodziana 00:55:27
2014.06.29 – Bieg o Puchar Złotej Pyry (21.097 km) Oborniki
Bartłomiej Sawicki 01:29:49
Marek Wardęga 01:31:30 (1 miejsce w kat. wiekowej)
Mateusz Sędzik 01:32:17
Bartosz Brust 01:39:31
Wojciech Grabiński 01:39:41
Łukasz Bartoszek 01:45:21
Marek Jałoszyński 01:45:07
Kornelia Kozłowska 01:45:24 (3 miejsce w kat. wiekowej)
Waldemar Grabiński 01:50:26
Damian Urbaniak 01:51:28
Piotr Tabat 01:53:09
Anna Niespodziana 01:57:48
Ilona Kaźmierczak 01:58:49
Jerzy Gendek 02:01:38
Franciszek Kepka 02:24:46
2014.06.29 – II Bieg Piotra i Pawła (10 km) Poznań
Henryk Malinowski 00:55:58
Joanna Budzyn 01:10:32
2014.06.22 – II Sucholeska Dziesiątka Fightera (10km i 5 km) Poznań
Henryk Malinowski 00:52:53 (10 km)
Joanna Budzyn 00:30:56 (5 km)
2014.06.21 – IV Stęszewski Bieg Przełajowy (10 km) Stęszew
Kornelia Kozłowska 00:48:26
2014.06.15 – Polska ManX Worldcup Cross-Quadrathlon (30.65 km) Wolsztyn
Jerzy Gendek 02:59:13 (1 miejsce w kat. wiekowej)
2014.06.14 – II Nocny Wrocław Półmaraton (21.097 km) Wrocław
Wojciech Grabiński 01:25:48
Mateusz Sędzik 01:31:00
Bartłomiej Sawicki 01:32:02
Waldemar Grabiński 01:40:19
Franciszek Kepka 02:23:18
2014.06.14 – V Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów (13 km) Złotoryja
Kornelia Kozłowska 02:18:55
2014.06.14 – II Smochowicki Bieg Po Zdrowie (10 i 5 km) Poznań
Henryk Malinowski 00:52:49 (10 km)
Anna Niespodziana 00:53:24 (10 km)
Joanna Budzyn 00:30:51 (5 km)
2014.06.08 – VIII Grodziski Półmaraton Słowaka (21.097 km) Grodzisk Wielkopolski
Wojciech Grabiński 01:42:18
Kornelia Kozłowska 01:45:57
Marek Jałoszyński 01:53:17
Waldemar Grabiński 02:06:45
Rajmund Kanduła 02:07:05
2014.06.08 – Beko Ełk Triathlon – Mistrzostwo Polski Amatorów (Triathlon Olimpijski) Ełk
Jerzy Gendek 02:53:45 (2 miejsce w kat. wiekowej)
2014.06.01 – III Wolsztyńska Dziesiątka (10 km) Wolsztyn
Henryk Malinowski 00:55:37
2014.06.01 – Triathlon Sieraków (1/4 Ironman) Sieraków
Jerzy Gendek 03:05:45 (2 miejsce w kat. wiekowej)
2014.05.31 – Parkrun Poznań (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:18:21
2014.05.25 – 26 Biegi im.Tomasza Hopfera (10 km) Janowiec Wielkopolski
Waldemar Grabiński 00:51:01
Ilona Kaźmierczak 00:52:44
2014.05.18 – 13 Cracovia Maraton (42.195 km) Kraków
Mateusz Sędzik 03:28:58
Waldemar Grabiński 04:19:09
2014.05.18 – Bieg Lwa – Pogoń za Lwem (21.097 km i 7.3 km) Tarnowo Podgórne
Łukasz Dudkowiak 01:39:22
Piotr Tabat 01:52:16
Henryk Malinowski 02:11:33
Joanna Budzyn 00:47:25 (7.3km)
2014.05.17 – IX Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (4.2195 km) Kraków
Wojciech Grabiński 00:15:11
Waldemar Grabiński 00:18:54
2014.05.17 – Bieg o Puchar Radia RMF FM Kraków (3.6) Kraków
Wojciech Grabiński 00:18:14
Waldemar Grabiński 00:19:30
2014.05.17 – 31 Międzynarodowy Przełajowy Bieg Grzymalitów (5.1 km) Chodzież
Marek Wardęga 00:18:25
2014.05.11 – III Bieg Szpot Swarzędz (10 km) Swarzędz
Marcin Kapela 00:38:25
Bartosz Brust 00:44:36
Anna Niespodziana 00:54:03
Ilona Kaźmierczak 00:54:44
Angelika Kapela 00:57:16
2014.05.10 – VII Bieg Piastowski (21.097 km) Kruszwica-Inowrocław
Wojciech Grabiński 01:28:46
Waldemar Grabiński 01:45:45
2014.05.10 Fun Run (11.4 km i 5.7 km) Poznań
Joanna Budzyn 00:37:16 (5.7 km)
Henryk Malinowski 01:06:42 (11.4 km)
2014.05.01 – II Ćwierćmaraton Muzyczny w Pile (1/4 maratonu) Piła
Marek Wardęga 00:40:02 (2 miejsce w kat. wiekowej)
Łukasz Dudkowiak 00:44:02
Henryk Malinowski 00:54:02
2014.05.01 ProTouch Interrun Poznań (10 km) Poznań
Marek Jałoszyński 00:45:24
2014-04-26 – XXXI Bieg Kosynierów (10 km) Września
Marcin Kapela 00:38:26
Angelika Kapela 01:01:12
2014.04.13 – Bieg Papieski (10 km) Oborniki
Wojciech Grabiński 00:39:30 (2 miejsce w kat. wiekowej)
Marek Wardęga 00:39:39 (2 miejsce w kat. wiekowej)
Damian Urbaniak 00:39:49 (3 miejsce w kat. wiekowej)
Bartłomiej Sawicki 00:42:57
Katarzyna Bartoszek 00:43:17 (3 miejsce open kobiet)
Rajmund Kanduła 00:43:56
Łukasz Bartoszek 00:44:18
Marek Jałoszyński 00:45:27
Piotr Tabat 00:50:14
Waldemar Grabiński 00:51:40
Jerzy Gendek 00:52:54
Anna Niespodziana 00:57:57
Ilona Kaźmierczak 00:56:22
2014.04.06 – 41 Maraton Dębno (42.195 km) Dębno
Mateusz Sędzik 04:01:05
2014.04.06 – 7 Poznań Półmaraton (21.097 km) Poznań
Marcin Kapela 01:25:59
Marek Wardęga 01:31:13
Wojciech Grabiński 01:34:16
Łukasz Dudkowiak 01:44:44
Piotr Tabat 01:51:55
Waldemar Grabiński 01:52:53
Jerzy Gendek 02:03:57
Marlena Zaranek 02:05:58
2014.03.30 – 9 PZU Półmaraton Warszawski (21.097 km) Warszawa
Mateusz Sędzik 01:47:33
2014:03:30 – Wola Biegania (7.5 km) Poznań
Marek Jałoszyński 00:35:01
2014.03.22 – Grand Prix Poznań zBiegiemNatury Bieg 6 (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:18:46
Kornelia Kozłowska 00:22:21
2014.03.16 – XXVIII Bieg Zaślubin (15 km) Kołobrzeg
Wojciech Grabiński 01:01:01
Waldemar Grabiński 01:14:02
2014.03.15 – X Maniacka Dziesiątka (10 km) Poznań
Kornelia Kozłowska 00:52:42
Henryk Malinowski 00:54:06
2014.03.08 – Malta Ski Endu Winter Run 3 (16.2 km) Poznań
Marek Jałoszyński 01:25:15
2014.02.22 – Grand Prix Poznań zBiegiemNatury Bieg 5 (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:18:51
Kornelia Kozłowska 00:24:24
Waldemar Grabiński 00:25:08
Hanna Grabińska 00:37:10
2014.02.15 – XII Zimowy Bieg Trzech Jezior (15 km) Trzemeszno
Wojciech Grabiński 01:02:59
Kornelia Kozłowska 01:18:05
Waldemar Grabiński 01:19:51
Henryk Malinowski 01:25:49
2014.02.08 – Endu Winter Run (16.2 km) Poznań
Marek Jałoszyński 01:33:01
2014.02.01 – Grand Prix Poznań zBiegiemNatury Bieg 4 (5 km) Poznań
Waldemar Grabiński 00:25:14
Hanna Grabińska 00:35:57
2014.01.11 – VII Chrustowski Bieg Zimowy (12 km) Chrustowo
Marcin Kapela 00:47:39 (3 miejsce w kat. wiekowej)
Marek Wardęga 00:51:14
Katarzyna Bartoszek 00:53:11 (1 miejsce w kat wiekowej)
Mateusz Sędzik 00:53:51
Łukasz Bartoszek 00:53:32
Piotr Tabat 01:01:10
Jerzy Gendek 01:04:42
Franciszek Kępka 01:06:11
Henryk Malinowski 01:07:22
2014.01.04 – Grand Prix Poznań zBiegiemNatury Bieg 3 (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:20:00
Waldemar Grabiński 00:25:52
Kornelia Kozłowska 00:27:19
Hanna Grabińska 00:36:32
2013.12.28 – XXX Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela (10.8 km) Poznań
Jerzy Gendek 00:59:43
Henryk Malinowski 01:02:49
2013.12.08 – XI Półmaraton Świętych Mikołajów (21.097 km) Toruń
Wojciech Grabiński 01:37:52
Waldemar Grabiński 02:00:51
Kornelia Kozłowska 02:04:17
2013.11.30 – Grand Prix Poznań zBiegiemNatury Bieg 2 (5 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:18:59
Waldemar Grabiński 00:24:29
Ryszard Robowski 00:27:16 (debiut w zawodach)
Kornelia Kozłowska 00:36:11
Hanna Grabińska 00:34:46 (debiut na zawodach)
2013.11.11 – Bieg Niepodległości (15 km) Oborniki
Marcin Kapela 00:59:32
Marek Wardęga 01:03:16
Wojciech Grabiński 01:03:29
Katarzyna Bartoszek 01:04:43
Łukasz Bartoszek 01:06:26
Mateusz Sędzik 01:08:02
Waldemar Grabiński 01:15:03
Franciszek Kępka 01:25:41
Angelika Kapela 01:36:15
2013.11.11 – 3 Luboński Bieg Niepodległości – Mężczyźni (10 km) Luboń
Henryk Malinowski 00:52:49
2013.11.10 – IX Kościański Półmaraton im Henryka Florkowskiego (21.097) Kościan
Kornelia Kozłowska 01:39:47
2013.11.02 – Grand Prix Poznań zBiegiemNatury Bieg 1 (5 km) Poznań
Kornelia Kozłowska 00:23:06
2013.10.27 – XXXI Maraton Toruński (42.195 km) Toruń
Mateusz Sędzik 03:47:39
Wojciech Grabiński 04:07:40
2013.10.20 – III Samsung półmaraton (21.097 km) Szamotuły
Marcin Kapela 01:28:30
Katarzyna Bartoszek 01:32:38
Wojciech Grabiński 01:37:19
Łukasz Bartoszek 01:38:52
Kornelia Kozłowska 01:45:43
Piotr Tabat 01:51:15
Waldemar Grabiński 01:57:01
Jerzy Gendek 02:01:22
2013.10.13 – 14 Poznań Maraton (42.195 km) Poznań
Mateusz Sędzik 03:40:36
Marek Wardęga 03:56:21
Kornelia Kozłowska 04:22:11
Franciszek Kępka 05:37:28
2013.10.12 – XXXI Bieg Przemysła (5.3 km) Poznań
Wojciech Grabiński 00:21:13
Waldemar Grabiński 00:25:14
2013.10.12 – XXXI Bieg Przemysła (10.6 km) Poznań
Henryk Malinowski 00:59:05 (3 miejsce kat. wiekowa)
2013.10.06 – III Dycha Drzymały (10 km) Rakoniewice
Rajmund Kanduła 00:44:46
Kornelia Kozłowska 00:48:37
2013.09.29 – 35 Maraton Warszawski (42.195 km) Warszawa
Mateusz Sędzik 03:46:13
Franciszek Kępka 05:26:43
2013.09.15 – XXVI Bieg Zbąskich (21.097 km) Zbąszyń
Kornelia Kozłowska 01:45:24
2013.09.15 – XXXI Wrocław Maraton (42.195 km) Wrocław
Bartłomiej Sawicki 03:31:27
Franciszek Kępka 05:06:43
2013.09.15 – XXXVI Bieg Lechitów (21.097 km) Gniezno
Marcin Kapela 01:30:42
Katarzyna Bartoszek 01:35:55 (2 miejsce w kat. wiekowej)
Łukasz Bartoszek 01:39:11
Kornelia Kozłowska 01:42:24
2013.09.08 – 23 Półmaraton Philipsa (21.097 km) Piła
Wojciech Grabiński 01:35:52
Marek Wardęga 01:36:56
Kornelia Kozłowska 01:40:40
Łukasz Dudkowiak 01:46:59
Waldemar Grabiński 01:50:29 (debiut na zawodach)
Piotr Tabat 01:54:53
2013.09.01 – Biegaj Aktywnie Dookoła Poznania (10 km) Bednary
Henryk Malinowski 00:53:56
2013.08.25 – II Półmaraton Termy Uzdrowisko Ciechocinek (21.097 km) Ciechocinek
Wojciech Grabiński 01:39:12
2013.08.17 – IV Koleżeński Sporting Maraton (42.195) Leszno
Mateusz Sędzik 04:05:51
2013.08.17 – WQF Puchar Świata w Quadrathlonie (59.5 km dystans średni) Wolsztyn
Jerzy Gendek 03:55:10 (1 miejsce w kat. wiekowej)
2013.08.10 – 2 Półmaraton Henrykowski (21.097 km) Henryków k.Ziębic
Wojciech Grabiński 01:41:54
2013.08.04 Lotto Poznań Triathlon (1/4 Ironman) Poznań
Piotr Tabat 02:58:40
2013.07.27 – Masowy Bieg Ulicami Bielawy (10 km) Bielawy
Franciszek Kępka 01:09:40
2013.07.27 – Pogoń Za Wilkiem – Mężczyźni (10 km) Jeziory
Henryk Malinowski 00:58:28
2013.07.20 – Półmaraton Wielka Pętla Izerska (21.097 km) Szklarska Poręba
Kornelia Kozłowska 01:48:32 (2 miejsce w kat. wiekowej)
2013.07.14 – Półmaraton Pobiedziska 24 Bieg Jagiełły (21.097 km) Pobiedziska
Kornelia Kozłowska 01:41:34
2013.07.13 – Mountain Marathon 2013 ed.2 Bieg na Śnieżkę (1602 m) (14,3 km) Karpacz
Mateusz Sędzik 01:32:49
Franciszek Kępka 02:10:07
2013.06.30 – III Stęszewski Bieg Przełajowy (10 km) Stęszew
Kornelia Kozłowska 00:47:22 (1 miejsce w kat. wiekowej)
Rajmund Kanduła 01:03:52
2013.06.23 – Półmaraton o Puchar Pyry (21.097 km) Oborniki
Katarzyna Bartoszek 01:35:45
Łukasz Bartoszek 01:35:45
Wojciech Grabiński 01:38:43
Damian Urbaniak 01:38:44
Marek Wardęga 01:41:04
Jerzy Gendek 02:00:20
Piotr Tabat 02:02:31
2013.06.23 – Bieg Piotra i Pawła (10 km) Poznań
Henryk Malinowski 00:56:23
2013.06.02 – XVII Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie (21.097 km) Murowana Goślina
Jerzy Gendek 02:03:22
2013.05.09 – VII Grodziski Półmaraton Słowaka (21.097 km) Grodzisk Wielkopolski
Marcin Kapela 01:34:35
Katarzyna Bartoszek 01:38:55
Łukasz Bartoszek 01:38:55
Kornelia Kozłowska 01:45:21
Wojciech Grabiński 01:51:57 (debiut na zawodach)
Rajmund Kanduła 01:57:45
2013.05.26 – Bieg Lwa (21.097 km) Tarnowo Podgórne
Kornelia Kozłowska 01:40:12
2013.05.26 – II Piętnastka im. Macieja Frankiewicza (15 km) Poznań
Franciszek Kępka 01:30:03
2013.05.12 – II Bieg Szpot Swarzędz (10 km) Swarzędz
Marcin Kapela 00:40:05
Kornelia Kozłowska 00:46:00
Angelika Kapela 00:59:42
2013.05.03 – XXII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego (21.097 km) Trzemeszno
Kornelia Kozłowska 01:44:48
2013.04.28 – Cracovia Maraton (42.195 km) Kraków
Rajmund Kanduła 03:45:03
2013.04.28 – Bieg Papieski (10 km) Oborniki
Katarzyna Bartoszek 00:42:50 (1 miejsce open kobiet)
Łukasz Bartoszek 00:43:35
Jerzy Gendek 00:55:12
Franciszek Kępka 00:59:25 [debiut na zawodach]
2013.04.20 – Run Of Spirit Malta 2013 Fun Run (5.7 km) Poznań
Henryk Malinowski 00:33:10
2013.04.07 – 6 Poznań Półmaraton (21.097 km) Poznań
Marcin Kapela 01:38:59
Kornelia Kozłowska 01:47:09
Jerzy Gendek 02:16:25
2013.04.07 – 28 Bieg Sokoła (15 km) Bukowiec Górny
Rajmund Kanduła 01:10:06
2013.03.16 – IX Maniacka Dziesiątka (10 km) Poznań
Kornelia Kozłowska 00:48:20
2013.03.02 – Grand Prix Poznań zBiegiemNatury Bieg 5 (5 km) Poznań
Kornelia Kozłowska 00:23:02
2013.02.10 – Grand Prix Poznań zBiegiemNatury Bieg 4 (5 km) Poznań
Kornelia Kozłowska 00:24:22
2013.01.12 – VI Chrustowski Bieg Zimowy (12 km) Chrustowo
Katarzyna Bartoszek 00:54:09 (1 miejsce w kat. wiekowej)
Łukasz Bartoszek 00:54:23
Mateusz Sędzik 01:00:40
Rajmund Kanduła 01:08:11
Jerzy Gendek 01:10:24
2012.12.29 – Bieg Sylwestrowy 2012 (10.8 km) Poznań
Jerzy Gendek 01:04:59
2012.11.11 – 2 Luboński Bieg Niepodległości (10 km) Luboń
Henryk Malinowski 01:02:59
2012.11.04 – 8 Półmaraton Kościan (21.097 m) Kościan
Rajmund Kanduła 01:44:45
2012.10.21 – II Samsung Półmaraton (21.097 km) Szamotuły
Rajmund Kanduła 01:46:06
2012.10.14 – 13 Poznań Maraton (42.195 km) Poznań
Łukasz Bartoszek 03:59:20
Katarzyna Bartoszek 04:01:55
2012.10.07 – II Dycha Drzymały (10 km) Rakoniewice
Rajmund Kanduła 00:46:52
2012.08.19 – V Praska Dycha (10 km) Warszawa
Mateusz Sędzik 00:47:43
2012.06.10 – VI Grodziski Półmaraton Słowaka (21.097) Grodzisk Wielkopolski
Rajmund Kanduła 01:52:39
2012.05.27 – 1 Bieg Lwa (21.097 km) Tarnowo Podgórne)
Rajmund Kanduła 01:40:34
2012.05.12 – V Bieg Piastowski (21.097 km) Kruszwica-Inowrocław
Rajmund Kanduła 02:03:01
2012.04.28 – Mistrzostwa Polski w Crossduathlonie 2012 (35.4 km) Dzierżoniów
Jerzy Gendek 02:10:16
2012.04.01 – 5 Poznań Półmaraton (21.097 km) Poznań
Rajmund Kanduła 01:48:03
Jerzy Gendek 01:55:21
2011.12.31 – Bieg Sylwestrowy Poznań (10.8 km) Poznań
Katarzyna Bartoszek 00:51:36
Łukasz Bartoszek 00:51:57
Jerzy Gendek 00:54:20
2011.12.04 – Półmaraton Mikołajów (21.097 km) Toruń
Rajmund Kanduła 02:12:21
2011.11.06 – VII Międzynarodowy Kościański Półmaraton (21.097 km) Kościan
Rajmund Kanduła 01:49:41
2011.10.23 – I Samsung Półmaraton (21.097 km) Szamotuły
Katarzyna Bartoszek 01:39:19
Łukasz Bartoszek 01:43:36
Rajmund Kanduła 01:43:52
Jerzy Gendek 01:48:49
2011.10.16 – 12 Poznań Maraton (42.195 km) Poznań
Rajmund Kanduła 04:12:54
2011.10.09 – I Dycha Drzymały (10 km) Rakoniewice
Rajmund Kanduła 00:46:04
2011.10.08 – Mistrzostwa Polski w Duathlonie 2011 (19.5 km) Toruń
Jerzy Gendek 00:51.11
2011.09.10 – Duathlon na Autostradzie (20 km) Trzciel
Jerzy Gendek 00:51:17
2011.09.04 – XXI Półmraton Philips’a (21.097) Piła
Łukasz Bartoszek 01:45:42
Rajmund Kanduła 01:52:21
Jerzy Gendek 01:54:28
2011.08.27 – I Nowotomyski Bieg Chyża Dziesiątka (10 km) Nowy Tomyśl
Rajmund Kanduła 00:49:03
2011.06.25 – MP Weteranów Triathlon Środa Wielkopolska (Triathlon Olimpijski)
Jerzy Gendek 02:53:36
2011.06.11 – Herbalife Susz Triathlon (1/2 Ironman) Susz
Jerzy Gendek 06:34:39
2011.04.09 – IX Bieg Europejski (10 km) Gniezno
Jerzy Gendek 00:49:57
2011.04.03 – 4 Poznań Półmaraton (21.097) Poznań
Rajmund Kanduła 01:51:45
Jerzy Gendek 01:54:24
2011.02.19 – IX Zimowy Bieg Trzech Jezior (15 km) Trzemeszno
Jerzy Gendek 01:21:38
2010.12.26 0 Bieg Sylwestrowy Poznań (10.8 km) Poznań
Rajmund Kanduła 00:56:31
Jerzy Gendek 01:00:35
2010.10.10 – 11 Poznań Maraton (42.195 km) Poznań
Rajmund Kanduła 04:39:11
2010.09.05 – XX Międzynarodowy Półmaraton Philipsa (21.097 km) Piła
Jerzy Gendek 01:45:51
2010.06.26 – MP Weteranów Triathlon Środa Wielkopolska (Thriathlon Olimpijski)
Jerzy Gendek 02:48:46
2010.03.28 – 3 Poznań Półmaraton (21.097 km) Poznań
Jerzy Gendek 01:55:12
2010.03.06 – 35 Bieg Piastów (50km Biegi Narciarskie) Jakuszyce
Jerzy Gendek 04:48:24
2009.10.11 – 10 Poznań Maraton (42.195 km) Poznań
Jerzy Gendek 04:56:06
2009.09.06 – 19 Międzynarodowy Półmaraton Philipsa (21.097 km) Piła
Jerzy Gendek 01:51:05
2009.03.29 – 2 Poznań Półmaraton (21.097 km) Poznań
Jerzy Gendek 01:49:06
2009.03.17 – XXXIII Bieg Piastów CL (46km Biegi Narciarskie)
Jerzy Gendek 05:13:37
2008.12.28 – 25 Jubileuszowy Bieg Sylwestrowy im Ryszarda Burgiela (10.8 km) Poznań

Jerzy Gendek 00:54:41
2008.10.12 – 9 Poznań Maraton (42.195 km) Poznań
Jerzy Gendek 05:15:26
2008.04.06 – 1 Poznań Półmaraton (21.097 km) Poznań
Jerzy Gendek 01:47:56

Dodaj komentarz