I Bieg Świetlików

555eef0620171_gdW ostatni czwartek oprócz Rogozińskiego treningu odbyła się również nowa impreza w Poznaniu. Charytatywny Bieg Świetlików organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny i fundację Fura Szczęścia. Jako że pora była dość późna ( bieg startował o 21) jedynym naszym reprezentantem był obecny w Poznaniu Wojtek. Bieg odbywał się na Cytadeli i jego trasa wiodła trasą co sobotniego Parkrunu ( przebiega m.in. w koło Rosarium, czy obok czołgów). Biegacze dostawali w pakiecie fluorescencyjną opaskę i numer startowy. Nie liczył się czas, tylko cel. Celem była pomoc podopiecznym fundacji Fyrtel Szczęścia. Wspomnę że cały dochód z imprezy czyli wpisowe (15zł) został przekazany fundacji. Wojtek wziął udział w biegu razem z zaprzyjaźnioną grupą gRUNwald Team Poznań. Mimochodem załapał się nawet na wywiad z TVP Poznań. Ogólnie na około 300 uczestników zajął w tym biegu II miejsce. Czas jaki wskazało mu Endomondo to 18:35. Oficjalnie jednak nie jest to potwierdzone ponieważ na biegu nie było pomiaru czasu. Został uhonorowany drobnymi upominkami, jednak nie to się liczyło. Jak zwykle z Wojtkiem to bywa liczyła się po prostu dobra zabawa ;-)

11229327_1668161150069848_7322083134736531592_o11327900_1005074512858680_518235586_o

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.