II Murowana Dycha

FB_IMG_147254575352828 sierpnia 2016 r.

Liczna grupa biegaczy reprezentująca nasz klub stawiła się w Murowanej Goślinie na drugiej już edycji biegu Murowana Dycha. W ramach zawodów przygotowane zostały 2 dystanse: 5km(1 pętla) i 10km(2 pętle), a także biegi dla najmłodszych sportowców. Trasa atestowana, do łatwych nie należała, z licznymi podbiegami. Start biegu rozpoczął się o godzinie 11:00. Panujący 30-stopniowy upał uniemożliwiał osiągnięcie dobrych rezultatów. Na trasie zadbano o liczne punkty z wodą i kurtyny wodne. Zgromadzona publiczność na trasie jak i na mecie swoim dopingiem zachęcała do walki. Najlepszy z grupy okazał się Kamil. Tuż za nim wbiegł Maciej, zajmując w swojej kategorii wiekowej wysokie 8 miejsce. Po 3 miesięcznej przerwie od biegania jako trzeci z grupy na metę wbiegł Łukasz D.(brawo). Kasia wraz z Iloną zajęły III miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Tuż za podium na wysokim IV miejscu uplasował się pan Henryk. Kasi i Łukaszowi w biegu towarzyszył synek Adaś. Dla Ani Z. był to pierwszy oficjalny bieg na dystansie 10km. Kontuzjowany Marek kolejny już raz świetnie wypadł w roli klubowego fotografa. Linda natomiast wraz z naszymi pociechami kibicowała nam wszystkim na trasie biegu. Reszta grupy równie dobrze wypadła :) Wszystkim raz jeszcze należą się gromkie brawa i gratulacje. W tym tygodniu na starcie Philips Piła Półmaraton stanie Piotr I., Łukasz D., Maciej Z., Piotr T., Wojciech G., Hanna G., Ania N., Adrian K.  Za wszystkich trzymamy mocno kciuki.

Piotr Tabat 00:53:02
Ilona Kaźmierczak 00:54:07 III msc.kat.w.
Zbigniew Chudzicki 00:54:22
Henryk Malinowski 00:55:43
Anna Ziętek 00:59:03
Hanna Grabińska 01:05:36

Wyniki drużynowe:
Rogoziński Klub Biegacza 02:18:00 – 7 miejsce

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.