II (nie)PRZESTĘPNY Marszobieg

Wieczorem 28 lutego w Murowanej Goślinie odbył się II (nie)PRZESTĘPNY Marszobieg, w którym udział wzięła Asia. Pierwotnie impreza miała odbywać się raz na 4 lata, ale ubiegłoroczna tak się spodobała, że co roku odbywać się będzie bieg/marsz, by w 2020 uczestniczyć w jubileuszowej V edycji :-)

Marszobieg to impreza bez opłaty startowej, pomiaru czasu i rywalizacji. Do wyboru były 3 trasy: bieg 9 km tempo 5.50-6.00 min/km, bieg 5 km tempo 6.50-7.00 min/km oraz marsz NW 5 km tempo 10.00 min/km. Asia wybrała  dystans 9 km. Start nastąpił o godz. 18.55 przy gimnazjum na osiedlu Zielone Wzgórza. Grupka biegaczy pokonała 2 pętle trasą Murowanej Dychy. Niektórzy uczestniczy przebrali się w strój Borata – na dresik ;-), był także smok :-) Asia przebiegła trasę w czasie 00:55:09. Każdy uczestnik na mecie otrzymał pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

Jak już wszystkie grupy przybyły na metę w sali gimnazjum odbyły się dla chętnych zawody kobiet i mężczyzn w plankach. Nagrodą dla zwycięzców był voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie biegowym. Kolejna atrakcja to tombola, czyli loteria fantowa. Do wygrania były mi.n. koszulki, książki o tematyce sportu, paczki Cittaslow, wieszaki na medale, bilety na galę MMA oraz pakiet na sierpniową Murowaną Dychę. Jako, że we wtorek był podkoziołek, nie zabrakło ostatkowych ciast, babeczek, pierników, cukierków itd., którymi można było częstować się do woli :-)

Wyniki:
Joanna Witkowska 00:55:09

Marszobieg 3 Marszobieg 2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz