III Bieg i Marsz Trzeźwości

WP_20160806_15_19_04_Pro

6 sierpnia 2016 roku Ania wzięła udział w III Biegu i Marszu Trzeźwości w Starej Łubiance. Był to drugi z trzech biegów z cyklu Biegowego Grand Prix Gminy Szydłowo. Po odebraniu pakietów startowych o godz. 9 została odprawiona polowa msza św. w intencji uzależnionych od alkoholu, ich rodzin, organizatorów oraz uczestników imprezy. Start biegu rozpoczął się o godz. 10:00 a 10 minut później start zawodników marszu Nordic Walking. Trasa biegu o dystansie 5,6 km miała zróżnicowaną nawierzchnie: 1 km to droga asfaltowa, 0,6 km to polbruk, 2,5 km droga leśna i ostatnie 1,5 km droga polna. Zbiegi znajdowały się na starcie trasy i po 1 km a na 4 km znajdował się podbieg. Po biegu każdy z uczestników mógł skorzystać z ciepłego posiłku: zupy, kawy, herbaty oraz placków. Ok. godz. 11:30 rozpoczęła się dekoracja zwycięzców. Nagrodzona została również Ania, która w swojej kategorii wiekowej zajęła 3 miejsce. Po dekoracji, wśród wszystkich uczestników spoza Gminy Szydłowo, rozlosowano nagrody. Teraz pozostaje tylko wziąć udział w trzecim biegu II Trudnym Półmaratonie św. Huberta, który odbędzie się 22 października 2016 roku.

Wyniki:

Anna Niespodziana 26:40 III msc. kat. wiekowa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.