III Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich

reldzie1Po cyklu w Biedrusku przyszedł czas zakończyć sezon biegania po Dziewiczej Górze. Wydawało się, że warunki były idealne. Od rana padało, było chłodno. Nic tylko dać z siebie 100%. Okazało się jednak, że ilość tlenu przerosła mnie trochę ;-) Na pierwszej pętli nie zapowiadało się na jakiś dobry wynik, druga pętla, która miała być walką o miejsce, okazała się być przyspieszeniem. I tak po 43 minutach i 38 sekundach znalazłem się na mecie na miejscu piątym pieczętując miejsce piąte w całym cyklu. W kategorii wiekowej zdobyłem miejsce drugie wywożąc pucharek i voucher na kolejny cykl w przyszłym roku. Ten wygrałem w losowaniu podczas którego do wylosowania było aż 10 takich voucherów. Tak więc w przyszłym roku znowu trzeba będzie się katować :) reldzie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.