informacje techniczne

Dziękujemy że wreszcie więcej ludzi uczestniczy w tworzeniu strony naszego klubu. To bardzo ważne gdyż każdy z nas gdzieś chce pobiec i zaprosić innych.
Jednak dbając o porządek i przejrzystość na naszej stronie (prosimy nie odbierać tego źle) ale będziemy niektóre informacje porządkowali i przenosili w odpowiednie miejsca na stronie. Dla przypomnienia: Mamy podstronę „planowane biegi” w której każdy może zamieścić swoje zawody w których wie że będzie uczestniczył, inni przeglądając mogą pod biegiem się dopisać. W tej podstronie wpisujemy chronologicznie datami, w linkami do stron i zapisów, zapraszamy do współtworzenia.
Dla szybkich informacji utworzyliśmy na stronie dział „Ad Hoc”, tam właśnie poprzez „edycję” wpisujemy takie biegi które chcemy polecić, o czym poinformować.
Jeśli będziecie mieli problemy techniczne z takimi wpisami, piszcie nawet na głównej stronie, my to poprzenosimy. Informacji szukajcie już w odpowiednich. Z powodu „nieładu” uciekliśmy z facebooka no i tu jakoś chcemy to upilnować by wszystko było przejrzyste.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Techniczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz