Olandia – Korona Wielkopolski

Kiedy inni biegali suIMAG0120per szybka trasę Maniackiej Dziesiątki bijąc życiówki, inni pojechali do przepięknej Olandii na spokojny, rekraacyjny bieg na dystansie 12 km.Był to zarazem finał Korony Wielkopolski w Biegach przełajowych. Na starcie 4 biegaczy z Rogoźna. Dwie Panie i dwóch Panów, każdy z innym celem :)Kasia walczyła o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej biegu w kat. open Pań , Ania i Heniu o miejsce na podium w kategorii wiekowej , a Łuki pojechał bo było miejsce wolne :)Bieg kameralny, bo startowało około 50 osób, przed nimi super grupa o różnych przedziałach wiekowych spacerowiczów z kijami nordic walking.Trasa przyjemna, krótka, ale wymagająca. Trochę wiatru , podbiegów i piasku. Ale widoki rekompensowały wysiłek.

A na mecie ?… Cele osiągnięte :) Kasia wygrała , Ania 3 miejsce w kat wiekowej w biegu i 3 miejsce w kat. w  klasyfikacji generalnej biegów. Heniu 1 miejsce w kat wiekowej i 1 miejsce w kat. w klasyfikacji generalnej. A Łuki czekając na wyróżnienia i dyplomy dla innych został zaskoczony informacją o 3 miejscu w kat. w klasyfikacji generalnej :0 , rzekł „ale jaja”.

Po standardowej grochowej, przyszedł czas oczekiwania na dekoracje. Można go było wykorzystać na pomiar masy ciał , zwiedzanie terenu, który obfitował w wiele atrakcji. Był również pokaz piosenki aktorskiej w wykonaniu studentów uniwersytetu trzeciego wieku z Międzychodu.

Wyjazd do Olandii uważamy za bardzo udany:)

image.php image2.php image3.php image4.php image6.php

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.