Partnerzy biegu

Dendro Poland

Strona internetowa: www.dendro.pl

Tymczasem w naszej półmaratońskiej rodzinie witamy Dendro Poland. Spółka Dendro Poland jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk produkujących materace piankowe w Europie. Działająw branży chemicznej i meblarskiej. Siedziba firmy mieści się w Rogoźnie. Dendro konsekwentnie pracują nad utrwaleniem wizerunku firmy, jako firmy przyjaznej pracownikom oraz środowisku. W 2013 roku utworzono pierwszą i jedyną jak dotąd na świecie instalację do recyklingu ścinek pianki poliuretanowej. Realizując ideę wolontariatu pracowniczego Dendro angażuje się w akcje, które mają na celu pomaganie lokalnej społeczności; klubów sportowych, instytucji charytatywnych, instytucji edukacyjnych. Jedną z tych akcji jest nasz półmaraton. 

17 Grunwaldzka Wielopoziomowa Koedukacyjna Drużyna Harcerska „Bezimienni”

Lokalna drużyna harcerska pomoże nam zorganizować nam strefę mety, harcerzy też na pewno zobaczycie na trasie biegu. Harcerze którzy działają w całym powiecie Obornickim z chęcią angażują w przedsięwzięcia różnego rodzaju na terenie naszego powiatu. Sami też organizują własne przedsięwzięcia tj.: Wianki Obornickie, czy Coroczny Memoriał Barbary Bogdańskiej Pawłowskiej w Biegach przełajowych. Jeśli również chcecie dołączyć do drużyna – a warto! – zapraszają oni na swoje spotkania w każdy piątek od 16,30 do 18 w ZS im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie.

PIZZA HIT

Strona internetowa: http://pizza-hit.pl/

Pizza Hit zapewni wam posiłek regeneracyjny w strefie mety. Firma działa w Rogoźnie już od 15 lat i cieszy się niezmienną popularnością w naszym mieście. 7 listopada również Wy będziecie mieli okazję się przekonać dlaczego jest to lokal godny polecenia.

DeMonia – Gabinet Fizjoterapii i Masażu

Strona internetowa: https://www.facebook.com/DeMonia.fizjoterapia.masaz

DeMonia przygotuje dla wszystkich uczestników biegu profesjonalny powysiłkowy, masaż, który przyspieszy regenerację i pozwoli wam powrócić do pełni sił.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego i Ubojnia Emag

Strona internetowa: http://emag.net.pl/

Firma zajmuje się ubojem trzody chlewnej oraz sprzedażą półtusz wieprzowych. Świadczy też uboje usługowe dla masarni które nie posiadają prawa do uboju trzody na własne potrzeby. Od początku swej działalności firma stawia na jakość wyrobów, czym zjednała sobie wielukontrahentów. Co ważne w Emagu obowiązują systemy jakości GMP, GHP i HACCP. Obecnie firma obsługuje w ten sposób zakłady przemysłu mięsnego z kilku pobliskich powiatów, dodatkowo zajmując się również skupem żywca wieprzowego i sprzedażą półtusz. Dogodne położenie (przy trasie A-11) umożliwia dowóz mięsa do klienta w bardzo szybkim czasie.Emag posiada moc przerobową około 700sztuk trzody chlewnej dziennie. Zakład posiada samochody do przewozu żywca wieprzowego, oraz samochody chłodnie. Firma spełnić unijne standardy jakości produkcji oraz zapewnia bezpieczeństwo zdrowotne żywności stosując zasady przewodnie polityki EU w zakresie ochrony konsumentów, tym samym firma otrzymując uprawnienia handlu mięsem wieprzowym chłodzonym na terenie Unii Europejskiej. Tym samym jest to kolejna solidna firma którą Rogoźno może się pochwalić. Dziękujemy za wsparcie naszego półmaratonu ! 

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa

Strona internetowa: http://sowa-ochrona.pl/

O bezpieczeństwo podczas zawodów zadba Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa. Firma zajmuje się kompleksową ochroną imprez masowych. Z pasją podchodzi do każdego zlecenia stawiając na jakość i profesjonalizm. Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w ochronie największych imprez masowych w całej Polsce (między innymi biegi na terenie Wielkopolski). Żaden klient nie był jeszcze zawiedziony ich usługami. Warto ich sprawdzić:  KONTAKT: 793-332-275

Fundacja Aktywne Trzemeszno – Grzegorz „Wasyl” Grabowski

Strona internetowa: http://www.pasjabiegania.pl/

 Choćby był nie wiadomo jaki tłum biegaczy, choćby ścisk był niewyobrażalny, nie oszczędzi nikogo i każdemu zrobi zdjęcie. Swój udział w biegu potwierdził Grzegorz Grabowski znany bardziej jako Wasyl. Grzegorz również biega, ale w Rogoźnie robić będzie zdjęcia które później znajdą się w albumie „Pasja Biegania” wydawanym przez Grzegorza. Jest to jeden z najciekawszych albumów biegowych wydawanych w Polsce. Warto się w nim znaleźć także uśmiechajcie się do aparatu.

Fotografia Tomasz Szwajkowski

Strona intrernetowa: http://www.szwajkowski.info/

Dziś też przedstawiamy kolejnego partnera biegu którym jest: Fotografia Tomasz Szwajkowski którego zapewne większość z was kojarzy, Tomasz pojawia się na większości wielkopolskich imprez, a jego zdjęcia przewijają się praktycznie wszędzie. Mamy nadzieję że zdjęcia zarówno Tomasza jak i innych fotografów będą dla was wspaniałą pamiątką z biegu !

ANMAK

Strona internetowa: http://anmak.pl/

Firma działa w sektorze usług branży budowlano – drogowej. ANMAK buduje między innymi drogi, chodniki. Zainteresowani mogą się tam zgłosić w sprawie usług koparką. My ogromnie się cieszymy bo jest to kolejna lokalna firma która pomaga nam w zorganizowaniu naszego półmaratonu.

RTM Opakowania 

Strona internetowa: http://www.rtm-opakowania.pl/

Firma zajmuję się kompleksowym zaopatrzeń odbiorców w pełen zestaw niezbędnych oraz dobrych jakościowo opakowań. Zajmuję się sprzedażą opakowań z kartonu, tworzyw sztucznych oraz papieru głównie dla branży spożywczej. Oferuje ona produkty posiadające atest PZH oraz Deklaracje Zgodności z wymogami zawartymi w Dyrektywach Unii Europejskiej. RTM wykonuję projekty i nadruki indywidualne na kartonach do pizzy, pojemnikach obiadowych oraz serwetkach.

VIA 2008 PRACOWNIA PROJEKTÓW DROGOWYCH

Firma zajmuje się projektowaniem dróg i chodników a także nadzorem inwestorskim dróg. Firma ma już na swoim koncie kilka dróg głównie w rejonie Stęszewa i Grodziska Wielkopolskiego