Tegoroczne sztafety.

Moi drodzy.
W zeszłym roku rozmawialiśmy że fajnie byłoby wziąć udział w kilku sztafetach. Znalazły się więc dwie okazje by spróbować swoich sił w tego typu zawodach:

Sztafeta 5×5

http://www.sztafeta5x5.pl/

Bieg znaną już niektórym trasą nad poznańskim jeziorem Rusałka. W sztafecie bierze udział 5 osób i każda z nich biegnie 5km. Możliwość zapisania kilku sztafet. Interesujące nas kategorie to sztafeta mieszana, kobieca i męska. Opłata to 300zł na drużynę czyli 60zł od osoby. Część przekazywana jest na cel charytatywny. Limit sztafet to 250. Termin: 1.05.2015

Sztafeta 24h

http://www.biegpoplantach.pl/

Bieg odbędzie się w Rawiczu. Organizatorzy ogłosili dopiero datę: 16.05.2015 i 17,05.2015. W sztafecie bierze udział od 5 do 10 zawodników. Nie jest narzucone kto ile ma przebiec. Nie liczą się czasy, tylko ilość przebiegniętych w ciągu 24h kilometrów. Biegnie się na pętli która ma 2,8km. UWAGA! W zeszłym roku wziąć udział mogło tylko 30 sztafet więc trzeba się szybko zorganizować i pilnować otworzenia zapisów. W zeszłym roku opłata wyniosła 100 zł za drużynę więc przy 10 zawodnikach, płacilibyśmy olaboga 10zł od osoby. Więcej ten na też temat mogą powiedzieć Kasia, Łukasz i Rajmund gdyż w zeszłym roku startowali.

Także proszę o informację pod tym postem, lub gdzieś do mnie lub do Waldka czy jest ktoś chętny na którąś ze sztafet lub nawet obie ! ;)
Ja osobiście podpisuje się pod obiema !! :) I liczę na was :)
Pozdrawiam ;] I do zobaczenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Techniczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Tegoroczne sztafety.

 1. Bartek pisze:

  Myślę że warto się skrzyknąć i wystartować w tej 24godzinnej. Pozdrawiam i wyrazan chęć udziału

 2. Waldek Waldek pisze:

  Ja chciałem … ale nie znając długo terminu a znając siebie, zapisałem się, dawno i niedawno opłaciłem maraton w Gdańsku – 17 maj, trudno, ja odpadam a bardzo chciałem biec w tej sztafecie. co do 5×5 jak nie pojadę w góry to z chęcią pobiegnę (hehe ale 2 tez jest maraton w Kołobrzegu, tyle że mam nie opłacony :)

 3. Luki pisze:

  Polecam 24 godzinny bieg w rawiczy. Niesamowita atmosfera ,bieg bez wzgledu ns pogode, nocleg na sali gimnastycznej w stworzonym przez siebie obozie odgrodzonym od innych krzeslami, bieg noca w lampkach na glowie, ale najlepsze sa bulki z pakiety zywieniowego ktory wydaja co 2 godziny, w nocy pasta party, jedynie co moze nudzic to trasa po 20 okrazeniu;) ale wyprawa godna pojechania im wiecej ludzi tym lepiej.

 4. Wojtek Wojtek pisze:

  Łukasz, a Ty jesteś chętny z nami pobiec? :)

 5. Wojtek Wojtek pisze:

  Zajeświetnie. Na dzień dzisiejszy w Rawiczu mamy już 6osobową ekipę

  Zatem jeszcze 4 miejsca na Rawicz i 4 do Poznania ! :)

Dodaj komentarz