VIII Chrustowski Bieg Zimowy

SAMSUNGW warunkach prawie zimowych odbył się dziś już po raz 8 bieg zimowy, który zwał się sylwestrowym, ale w zeszłej edycji jego nazwa się zmieniła. Rzecz jasna biegi do których z Rogoźna nie jest daleko nasz klub obsadza bardzo licznie. Był to już kolejny klubowy wyjazd, a na trasie biegu nasze niebieskie koszulki kibice musieli już zapamiętać. Śnieg popruszył… jakąś minutkę, cieszyliśmy się bardziej pięknym słoneczkiem. Miło nam też że podczas naszej zbiórki na zdjęcie która odbyła się z trzy razy cieszyliśmy się powodzeniem u fotografów. Po prostu nasz klub jest już rozpoznawalną marką w światku biegowym. W dzisiejszym dniu możemy też zapisać sobie 15 sukcesów (jakimi są ukończenie zawodów rzecz jasna). 2 osoby z naszego klubu zajęły zaszczytne miejsca na podium w kategoriach wiekowym, trzy osoby w swoich kategoriach były tuż za podium. Trasa fantastyczna, ale wymagająca. W końcu przebiegaliśmy przez miejscowość Górka, więc etymologia tej nazwy powinna dużo powiedzieć o trasie. Na pewno czynnikiem który nie ułatwiał nam dzisiaj zadania był silny wiatr pod który biegliśmy pierwsze 5km. Łatwo na pewno nie było. Organizacja typowo po obornicku, czyli profesjonalnie i z klasą. Nie zabrakło niczego co podczas biegu ważne a ugoszczono nas smaczną kiełbaską i pączkiem. Jeśli chodzi o nasze osiągnięcia ogromne należą się Angeli i Marcinowi którzy w swoich kategoriach wiekowi zajęli trzecie miejsce. Szczegółowe wyniki:
Marcin Kapela 00:46:14 – 3 miejsce w kategorii wiekowej
Wojciech Grabiński 00:47:17
Rajmund Kańduła 00:52:12
Łukasz Bartoszek 00:56:57
Łukasz Dudkowiak 00:59:35
Piotr Tabat 00:59:46
Ilona Kaźmierczak 01:01:09
Waldemar Grabiński 01:01:29
Franciszek Kępka 01:02:01
Anna Niespodziana 01:05:01
Henryk Malinowski 01:05:27
Jerzy Gendek 01:07:35
Angelika Kapela 01:14:50 – 3 miejsce na kategorii wiekowej
Hanna Grabińska 01:22:28
Joanna Budzyn 01:22:50

A na koniec jeszcze krótka opowieść o dwóch szaleńcach którzy po zawodach wybrali się biegiem do domu. Mowa o Waldku i Wojtku którzy z Chrustowa przebiegli 24km. Towarzyszył im Krystian który pojechał do Chrustowa jako kibic. Półmaraton wyszedł nam różnie: Waldkowi 1:52 a Wojtkowi i Krystianowi 2:05 więc nie najgorzej, natomiast dla Waldka i Wojtka było to nowe doświadczenie jak czują się nogi po zawodach plus treningu. Pierwsze komentarze: ciężko ;-)

polecamy oficjalny film z biegu, sporo naszej ekipy, dobra muzyka i świetne ujęcia
http://www.youtube.com/watch?v=tN7S4SRbeuM

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „VIII Chrustowski Bieg Zimowy

  1. Henryk pisze:

    Brawa dla wszystkich za zajęte miejsca, za stojące na podium,za życiówki, za dobre wyniki, za ukończenie biegu na trudnej trasie,brawa należą się Wszystkim za miłą atmosferę w RKB, ja poprawiłem wynik z ubiegłego roku o prawie dwie minuty. Pozdrawiam, do zobaczenia na Orliku.

  2. Kasia pisze:

    Gratulacje dla calej druzyny za swietne wyniki na ciezkiej trasie (w szczegolnosci dla Angeli i Marcina:) cos wiem o tym:)choc starawalam tam 3 razy zawsze towarzyszyl nam wiatrrr;)brrr. najwazniejsze bobiec swoje i byc dumnym,ze to co robimy sprawia nam tyle radosci, bo o to chodzi zeby robic to co sie lubi:)jestesmy najlepsi!do zobaczenia juz juz niedlugo dolaczymy do Was:)

Dodaj komentarz