WARTA CHALLENGE Marathon&Half 3/5 Biedrusko

3 bieg w serii Warta Challenge okazał się biegiem w krainie lodu. Niesamowite zawody w zimowej scenerii po lodowej trasie.  W zawodach tradycyjnie wystartowali: Klaudia na dystansie półmaratonu i Waldek który zdecydował się na maraton. Bardzo ciężkie warunki na trasie nie pozwoliły na dobre czasy, nie obyło się bez wywrotek a bieg ze 100% skupieniem nad każdym krokiem dał odczucie niespotykanego zmęczenia fizycznego i psychicznego. To dało nam kolejne doświadczenia biegowe, jakże inne od biegania po asfalcie jak i crossie. Czy w takich warunkach można liczyć na dobry wynik? Raczej to niemożliwe. Klaudia przybiegła z czasem 2:08:08, oczywiście narzekała ale to bardzo dobry czas. Waldek przybiegł w czasie 4:50:50 i 2 pętle pobiegł o 40 minut dłużej. Tego dnia większość biegaczy „zdezerterowała” i bieg ukończyli na 1 pętli. Tylko 39 biegaczy postanowiło biec maraton. Klaudia po 3 biegach zajmuje 1 miejsce w kategorii kobiet w cyklu Warta Challenge!. Trzymajmy kciuki, bo ma wielką szansę utrzymać to miejsce do końca. Na tej edycji gościem był Artur Kujawiński, który ciekawie opowiadał o bieganiu. Artur ukończył Spartathlon liczący 246 km z Aten do Sparty. To jeden z najtrudniejszych biegów na świecie.

Wyniki
Klaudia Chlebda 2:08:08
Waldemar Grabiński 4:50:50

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.