XXIX Półmaraton Lipcowy – Okonek

W miejscowości Okonek 17.07.2016 odbył się XXIX Półmaraton Lipcowy. Na starcie stanęło blisko 90 zawodników, którzy wyruszyli na trasę o godzinie 10.00. Pogoda w tym dniu dopisała, temperatura nie przeszkadzała, w czasie biegu lekko podał deszcz. Trasa składała się z czterech pętli po nawierzchni asfaltowej, płaskiej. Każdy, kto był w cyklu treningowym, zdrowy, to z pewnością był wstanie zrobić w tych warunkach życiowy wynik. Mi jednak nie było to dane – kontuzja kolana skutecznie ograniczała chęć wykręcenia dobrego czasu. Ostatecznie zawody ukończyłem na 52 miejscu z czasem 1:47:26. Bardzo fajnie zorganizowane zawody, kameralnie, fajna trasa, super przejrzyście opisane w Internecie – łatwy dostęp do informacji. Ponadto bardzo interesujące okolicznościowe medale, z pewnością pokaże się na następnej edycji.

wyniki
Arkadiusz Kolendo 01:47:26

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.